Apie save

marius-tigrasEsu Marius Kuitniauskas (dar žinomas kaip maruxz), man 31 metai. 10 metų dirbu interneto žiniasklaidos srityje su trumpais nukrypimais į interneto marketingą, tinklalapių kūrimą, SEO, reklamą, ryšius su visuomene. Išmanau nemažai dalykų, tik niekaip negaliu jų susiteminti ir pasakyti, kokios gi srities esu specialistas, o kur tik diletantas. Vieną galiu pasakyti tvirtai – esu rašytojas nuo vaikystės su VU Žurnalistikos mokslais. Pastaruosius 5 metus dirbu Lietuvoje, bet ne Lietuvai, tad laikas atėjo ištaisyti klaidas ir savo patirtį pradėti dalinti su jaunaisiais Lietuvos specialistais, kurie kada nors sukurs naujus socialinius tinklus ir bendravimo priemones.

Esu beveik visuose populiariausiuose socialiniuose tinkluose, bet pageidaučiau jei mane bandytumėte pasiekti per Facebook arba LinkedIn arba el. paštu maruxz@gmail.com

Apšaukite mane spameriu reklameriu, bet negaliu nepaminėti projektų prie kurių šiuo metu aktyviai prisidedu. Lietuvoje rašiau apie Biurokratijos mažinimo per e. paslaugas blogui RedTape.lt. Pasaulyje darbuojuosi su PokerNews.com projektais. Kadangi mano hobbis yra socialiniai tinklai, rašau blogą laužyta anglų kalba apie pokerį socialiniuose tinkluose Poker 2.0. Asmeninį blogą kartais parašau maruxz.blogas.lt. Dar rašau pora tinklaraščių. Žodžiu, veiklos daug, kad tik visur suspėčiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.