Ką daryti, kad investavimas neatneštų nuostolių?

INVESTAVIMASKažkaip per daug lėtai taupote norimam pirkiniui? Galvojate kokiais būdais paspartinti taupymo procesą, kad patys mažiau nuo to nukentėtumėte? Turbūt teisinga sakyti, kad investavimas yra bene vienintelė išeitis, kuris leistų padidinti kapitalą per daug nevaržant savo asmeninių poreikių. Tačiau, ekspertų teigimu, nereikia užmiršti, kad investavimas gali atnešti nuostolius, o ne tik pajamas. Taip nutinka tuomet, kai pasirenkami labai prasti investavimo objektai, ir kai viskas daroma skubotai. Nepasidomėjus investavimo galimybe, labai paprasta tiesiog savo pinigus atiduoti aferistams.

Norint išvengti apgavysčių, kurios atnešt didžiulius nuostolius, reikėtų net jau preliminariai pasidomėti kaip veikia pats principas. Pinigai išviliojami iš naivių žmonių, kurie neturi pakankami informacijos. Tad, prieš atiduodant pinigus kažkam, surinkite visą reikiamą informaciją ir padarykite išvadas ar verta rizikuoti.

Kai jums kas nors pasiūlys investavimo galimybę, turite pasidomėti kas ją siūlo ir tik paskui žiūrėti į tai, kas siūloma. Aiškiau kalbant, jeigu investuoti siūlo fizinis asmuo, turite išsiaiškinti jo asmeninę informaciją – vardą ir pavardę, ar turi reikiamą išsilavinimą bei licencijas. Jeigu investuoti siūlo asmuo, kuris apie save jokios informacijos neatskleidžia – nerizikuokite. Jokiais būdais neatiduokite pinigų žmogui, apie kurį nieko nežinote ir kuris pats nenori, jog jūs jaustumėtės saugiai. Visi normalūs investicijų ieškantys asmenys pateiks visą reikalingą informaciją apie save.

Jeigu neradote jokios neigiamos informacijos apie investicijos prašytoją, tuomet lieka tik pasidomėti likusias informacija – įmone, siūlomu produktu ar preke ir t.t. Būna atvejų, kad įmonės yra naujos ir jų siūlomi produktai iš tiesų atrodo patraukliai, bet žiūrėkite būtent į pasiekimus. Jeigu realaus produkto nėra, o yra tik planas jį sukurti – tai būtų labai didelė rizika. Bet kas gali fantazuoti, bet ne visi priima sprendimus ir ryžtasi viską tvarkingai įgyvendinti. Yra asmenų, kurie tik ir gyvena kurdami naujas įmones ir produktus bei rinkdami investicijas, o paskui su surinktais pinigais eilinį kartą dingsta.

Norint išvengti apgavysčių, p[atariama investuoti į žinomus projektus, kuriuos vykdo gerą reputaciją turintys asmenys.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *