Kaip „lochiškai“ valdai savo verslą?..

 

Verslo valdymo įrankių internete Lietuvoje nedaug. Šis įrankis kol kas vienintelis. Labai įdomus egzempliorius – www.radar.lt.

Viskas atrodo maždaug taip. Jei esate pildę visokius klausimynus ir dalyvavę internetinėse apklausose, viskas bus labai žinoma. Suvedi savo duomenis (vardą, el paštą, telefoną), sumoki 1 centą už autorizaciją per Paysera (parašyta, kad testas iki 2015 rugsėjo 1 dienos nemokamas, reiškia beveik nemokamas…). ir pradedi atsakinėti į kokį 50 klausimų.

Klausimai labai įvairūs – apie valdymą, personalo motyvaciją, pelningumą, mokymus, reklamą, kokybės kontrolę ir t.t. Viską pabaigi iki galo. Jei neturi laiko, gali pabaigti ir kitą dieną – per 72 valandas.

Kai pabaigi, sugeneruojama ataskaita, kuri atrodo maždaug taip:

radar.lt testas

Ji yra 26 puslapių dydžio, tad pasiskaityti bus ką. Beje, į klausimus atsakinėjau sąžiningai ir akivaizdu, kad UAB „Rašytojas” turi keletą svarbių bėdų, kurias reikės artimiausiu metu spręsti. Gera žinia – žinau, kaip viską spręsti, nes tos bėdos buvo tik dėl mano apsileidimo kilusios. Bet nesigilinkime dabar į tai.

Svarbi žinia visiems verslininkams. Nesvarbu, kokio dydžio esate, galite sau leisti sugaišti pusvalandį ir gauti dar vieną patvirtinimą, kokios problemos kamuoja jūsų įmonę. Juk viską ir taip žinojote, ar ne?.. 😉 Patvirtinimas – papildomas spyris į riebią šikną, kad pradėtumėte daugiau daryti, o ne liežuviu malti apie sumažėjusį pelną, krizes ir idiotus klientus, kurie laiku nemoka… Baikim būti „lochais” ir pradėkim savo verslą valdyti efektyviau.

Kas man dar labai patiko, tai yra tai, kad visas šitas testas yra sukurtas pagal Europoje žinomos organizacijos EFQM.org, vienijančios sėkmingiausias Europos kompanijas, rekomendacijas ir praktikas.

Žodžiu, čia ne šiaip sau apklausėlė, o visiškai rimtas reikalas. Rekomenduoju visiems sugaišti tas kelias minutes. Beje, paskubėkit, nes nuo rugsėjo 1 dienos ją padarys mokamą. Kiek kainuos – nežinau, bet savo 26 puslapių PDF ataskaitą dar ilgai studijuosiu.

Related Posts

2 thoughts on “Kaip „lochiškai“ valdai savo verslą?..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *