Naujas socialinis projektas priklausomiems lošėjams

Susekiau dar vieną socialinį projektą, ką tik išvydusį dienos šviesą. Projektas tikrai įdomus ir specifinis, nes orientuotas į labai nedidelę žmonių grupę – susidūrusius su priklausomybe azartiniams lošimams. Šį kartą projektas www.nebenoriu-losti.lt padeda priklausomiems nuo lošimų žmonėms susirasti reikiamas gydymo įstaigas visoje Lietuvoje, konsultuoja telefonu, el. paštu ir Skype.

Šis projektas skiriamas ne vien tik priklausomybe kenčiantiiems, bet ir jų šeimų nariams, kurie kartais kenčia dar labiau. Įdomu, kaip jis vystysis toliau…

Įdomybė ta, kad jį kuria patys azartinių lošimų organizatoriai – lažybų bendrovė TonyBet kartu su Valstybine lošimų priežiūros komisija (VLPK). Žinant, kad už TonyBet nugaros stovi žinomas Lietuvoje filantropas, Lietuvos nacionalinės krepšinio rinktinės rėmėjas Antanas Guoga, nieko nuostabaus. Tik užsienietiškas požiūris į verslą gali sukurti sąlygas lošimams ir palaikyti žmones, turinčius problemų su tais pačiais lošimais. Lietuvoje tokie dalykai vis dar nelabai suprantami, nors užsienyje tokia praktika žinoma jau senokai (pavyzdžiui, tabako kompanijos remia vėžio tyrimų laboratorijas ir klinikas).

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *