Kiek kainuoja stiklų keitimas automobiliams?

Kaina praktiškai visuomet bus vienas iš svarbiausių aspektų, todėl natūralu, kad dauguma būtent tai pirmiausiai ir nori žinoti. Šiuo atveju galutinė suma gali labai skirtis. Tačiau ne dėl to, jog paslaugos įkainiai būtų skirtingi. Nors jie taip pat priklauso nuo konkrečios įmonės. Bet didžiąją dalį sumos gali sudaryti kokybiški automobilių stiklai, kurie tikrai nėra pigūs. Tad kartais vien tik tai gali atsieiti šimtą ar netgi kelis šimtus Eurų. Labai daug priklauso ir nuo pačio stiklo pasirinkimo ir nuo jo ypatybių. Pavyzdžiui, kritulių jutiklius turintys variantas gerokai brangesni už pačius paprasčiausius stiklus. Todėl dažnai kuo naujesnis automobilis, tuo ir šios paslaugos kaina bus didesnė.

Ar ilgai užtrunka šis darbas?

Natūralu, kad nėra labai patogu kuriam laikui palikti automobilį ir bandyti išsiversti be jo. Tačiau dažnu atveju stiklų keitimas automobiliams trunka pakankamai neilgai. Ir jau po valandos ar dviejų galima tęsti kelionę. Kadangi paprasčiausiai vietoj skilusių arba sudužusių yra įdedami nauji kokybiški automobilių stiklai. Ir tą profesionalūs meistrai atlieka tikrai greitai. Žinoma, prieš tai reikėtų su jais susisiekti bei sutarti dėl konkretaus laiko. Kadangi jų užimtumas gali būti gana nemažas. Aišku, dar kažkiek priklauso ir nuo pačio automobilio ir nuo to, kuris stiklas yra keičiamas. Nors dažniausiai pažeistas būna būtent priekinis.

Kodėl kokybiški automobilių stiklai bus geresnis pasirinkimas?

Vairuotojui kažkaip įvertinti gaminio kokybę gali būti pakankamai sudėtinga. Tačiau praktiškai visuomet bus pasirinkimas bent tarp kelių alternatyvų. Tarp kurių atitinkamai skirsis ir kaina. Aišku, tuomet galimybė kažkiek sutaupyti gali vilioti. Tačiau specialistai nerekomenduoja to daryti. Bent jau nereikėtų rinktis pačių pigiausių variantų. Kadangi bėgant laikui jie gali būti lengviau pažeidžiami. Tuo labiau, kad ne pats stiklų keitimas automobiliams, o būtent stiklas ir sudaro didžiąją dalį kainos. Aišku, nuo įdaužų ar kitų panašių pažeidimų nėra apsaugotas niekas. Tačiau kokybiškesnis gaminys net ir tai gali atlaikyti žymiai geriau, negu pigiausias variantas.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *