Krovinių gabenimo į Olandiją ypatumai

kroviniai 

Olandija – viena iš šalių, ypač glaudžiai bendradarbiaujančių su Lietuva. Didžiąją dalį Lietuvos eksporto į Olandiją jau ne vienerius metus sudaro pieno produktai, žemės ūkio produktai, įvairios grūdinės kultūros. Tad net ir smulkieji verslininkai, vykdantys žemės ūkio ar kitą veiklą vis dažniau ieškodami galimybių integruotis į užsienio rinką, pasirenka būtent Olandiją. Kalbant apie krovinių gabenimą, logistika į Olandiją taip pat turi privalumų. Ši šalis yra pakankamai netoli Lietuvos, Olandijos ir Lietuvos neskiria vandenynas ar jūra. Tad, galima sakyti krovinių gabenimas į Olandiją yra vienas iš paprastesnių maršrutų. Žinoma, norėdami aukštos paslaugų kokybės, turite pasirinkti patikimą logistikos įmonę. Kviečiame užsukti į internetinę svetainę ingstad.lt , kurioje rasite visą informaciją apie krovinių gabenimą į Olandiją. O mes apžvelkime pagrindinius krovinių gabenimo į šią šalį ypatumus.

  • Gabenimo maršrutas

Dažniausiai kroviniai į Olandiją gabenami per Lenkiją ir Vokietiją. Krovinių gabenimas kryptimi Olandija – Lietuva paprastai atliekamas net iš keliolikos Olandijos miestų numatytomis dienomis surenkant krovinius.

  • Kokie kroviniai gabenami

Kaip ir į daugumą šalių, į Olandiją taip pat gabenami pilni ir daliniai kroviniai. Pastarajai grupei priskiriami nedideli, mažo svorio kroviniai. Iš įvairių miestų surinkti tokie kroviniai terminale paskirstomi pagal pristatymo adresus.

  • Trukmė

Pilni kroviniai į Olandiją dažniausiai pristatomi per 1 – 2 darbo dienas. Dalinių krovinių gabenimo laikas šiek tiek ilgesnis ir gali siekti iki 7 darbo dienų. O jei reikalingas itin skubus krovinio pristatymas, dauguma logistikos įmonių gali pasiūlyti express pristatymo paslaugą.

  • Kaina

Krovinio gabenimo į Olandiją kaina priklauso nuo krovinio (jo svorio) bei kokiai krovinių grupei jis priklauso. Dalinių krovinių gabenimo kainos šiek tiek žemesnės, tačiau ir pilniems kroviniams galima rasti puikių kainos ir kokybės pasiūlymų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: