logotipu kurimas

Seku.lt logotipas yra sukurtas profesionalaus dizainerio, turinčio daug kitų logotipų savo portfolio. Kad ir kaip žavėtų būdas susikurti logo nemokamai ir pačiam, čia aš neapsiėjau be profesionalų pagalbos. Dėl to džiaugiuosi. Bet dabar mes ne apie tai.

Klausimas toks – ar galime logotipą susikurti patys? Galime. Logotipų kūrimas gali būti profesionalus, arba mėgėjiškas. Kaip tik mėgėjiškai logo ir susikursime, nes to nedarome kas dieną, nesigiliname į tendencijas, madas, populiariausias spalvas ir t.t. Mėgėjiškai kurti logo galime naudojant specializuotą programinę įrangą – Photoshopą arba Illustratorių, tačiau norint juos sėkmingai naudoti, reikia turėti bent pagrindus ir suprasti, kas yra vektoriniai objektai ir kaip visa tai veikia. Neturite tokių žinių? Nieko tokio! Internete pilna pusiau mokamų logotipų kūrimo įrankių. Pusiau mokamų sakau dėl to, kad visiškai nemokamų normalių įrankių beveik nėra. Vieną pavyko rasti – Cooltext.com.

kirpkis.ltTen paprasčiausiai įvedi tekstą, pasirenki piešinėlį šalia ir nustatai šriftus, dydžius ir spalvas. Pavyzdys – mano žmonos kirpyklos Kirpkis LT logotipas. Jis paprastas, gal kiek primityvokas, tačiau mes tik pradedam verslus ir kol kas galim sau leisti tik tokį.

Cooltext.com yra ne vienintelis. Jų yra dešimtys, tačiau nemokamai leidžia atsisiųsti tik labai mažą logotipą, kurio pakaktų vos jūsų interneto puslapiui ir firminiam blankui. Deja, daugiau nieko su juo padaryti nepavyks. Norint panaudoti kokybiškai reklamai spaudoje reikės logotipą tiesiog perpiešti. Tai padarys jau patys dizaineriai-profesionalai baisia keikdami ir spjaudydamiesi, nes jie kūrybiški žmonės, o ne internetinių logotipų tvarkytojai.

Labai pagalvokite, ar tikrai apsimoka logotipą kurti internete, nes tai, ką dabar sutaupysite, kelis kartus daugiau sumokėsite ateityje.

Kaip spręsti šią bėdą? Labai paprastai. Logotipų kūrimas – profesionalų darbas, todėl raskite tą 1000 litų ir investuokite į profesionalų savo logotipą skirtingais variantais ir versijomis. Tada nereikės sukti galvos dėl ateities reklamų. K8rimo procesas bus gana įdomus, nes turėsite progą tiksliai pasakyti, kuo užsiimate, kas jūsų klientai ir tikslinė auditorija ir kokias vertybes jūsų logotipas turi išreikšti. Tai neabejotinai privers dar kartą pagalvoti apie verslo tikslus ir visas vizijas, misijas, į kuriuos paprastai numojate ranka arba atidedate vėlesniam laikui.

 

Related Posts

2 thoughts on “Kuriame logotipą patys?

  1. I have news for you bro: tavo „profesionalas”, kuris darė logą – sux. Dizainas.cet.lt – ne ta įmonė, kurią samdyčiau norėdamas gauti logotipą. Pas juos paslaugos aprašyme yra parašyta „Kuo skiriasi logotipas nuo prekės ženklo?”. AAAAAAWOW 😀

  2. Naudinga informacija, dėkui. Bandysime sukurti logotipą internetinei dovanų parduotuvei

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *