Nauja interneto reklamos forma – anekdotas su įmonės reklama

Seku interneto reklamos tendencijas Lietuvoje ir tai pradžiugino mano akį. Nepatikėsite, bet reklamas žiūrėjau savo noru dar ir dar, ir dar… Ir dar vieną pažiūrėsiu, kol rašau šį tekstą 😉 Tai ypatingos reklamos, nes jos neįkyrios.

Netyčia atradau jas portale Atradau.lt. Skyrelis „Įmonių anekdotai“ pasirodė gan įdomus – ką jau čia dabar parašys – apie kokakolos ir pepsikolos ginčus? Kaip susitinka Švyturys, Tauras ir Kalnapilis ir aiškinasi santykius, kuris alus skanesnis? Nustebino tai, kad ten nieko neparašyta. Viskas nufilmuota!

anekdotai-reklama

Tiksliau sakant nufilmuotas kažkoks veikėjas, pasakojantis anekdotus tam tikrame fone, kuriame matyti įmonės logotipas, veikla ar patalpos. Aišku, anekdotai irgi parinkti su tematika. Jei reklamuojama spaustuvė, tai anekdotas yra apie spaustuvės direktorių ir jo meilužę sekretorę. Jei autoservisas, tai anekdotas apie automobilius ir blondines. Anekdotai seni, klasikiniai, jie padaryti paprastai, naudojant pasakorių, stovintį už žydros širmos, ant kurios vėliau uždedamas bet koks vaizdas – klasikinis kino spec. efektas, naudojamas jau daugybę metų…

Anekdote konkrečios įmonės pavadinimo neišgirsite. Tiesiog tematika bendra. Aišku, kad jie yra filmuojami ne po vieną, o prisikaupus užsakovams iš skirtingų sričių.

Originali reklama – nieko čia jau daugiau nepridursi…

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *