Naujienlaiškių siuntimo programa sėkmingai komunikacijai

 

Sėkmingai vystoma marketingo komunikacija internete gali atnešti ne mažai naudos. Kai žmogus nusiperka prekę internetu, vargu ar jis apie tai prisimena po mėnesio. Tačiau išmintingai komunikuojant su buvusiu klientu ir pateikiant jam naudingų pasiūlymų, didelė tikimybė, kad šis vėl apsipirks jūsų el. parduotuvėje. Vienas iš pagrindinių būdų palaikyti ryšį – naujienlaiškių siuntimas.

Vykdyti išorinę komunikaciją su savo auditorija per elektroninius laiškus iš vienos pusės nėra sudėtinga, nes galima pasinaudoti įvairiomis internetinėmis programomis. Iš kitos pusės, ji reikalauja atidumo ir dėmesio kuriant naujienlaiškius ir analizuojant rezultatus.

Komunikuoti padės naujienlaiškių siuntimo programa

Su atitinkama programa galėsite sukurti ir įdiegti savo svetainėje registracijos formą, kuri padės rinkti jūsų svetaine susidomėjusių asmenų adresus ir taip plėsti savo tikslinę auditoriją. Tokiame registracijos lauke galima pasiūlyti nuolaidą, naujienas, įdomius straipsnius.

Ne mažiau svarbu įdomus ir patrauklus naujienlaiškio turinys. Tokiam turiniui sukurti reikalinga paprasta, lengvai valdoma ir turinti įvairių galimybių redagavimo programa. Su ja nesudėtingai įkelsite nuotraukas iš savo svetainės, įterpsite tekstą, sukursite norimą dizainą, spalvų gamą, galėsite pasirinkti šriftus. Pavyzdžiui vivasend.com naujienlaiškių siuntimo programa leidžia keliais paspaudimais į laišką įkelti prekę su nuotrauka ir aprašymu. Paveikslėlių redaktorius automatiškai nustato reikiamą nuotraukos dydį. Smagu kurti naujienlaiškį kai dizaino programa lengvai „paklūsta ir įgyvendina“ jūsų sumanymus!

Duomenų analizė

Sėkmingai išorinei komunikacijai užtikrinti reikalinga duomenų analizė. Surinkti duomenys jums parodys, kiek žmonių atidarė išsiųstą elektroninį laišką, kokiu laiku, kiek kartų paspausta ant nuorodos. Turint šiuos duomenis galima stebėti, kokio turinio naujienlaiškis yra labiausiai skaitomas. Taip pat auditoriją galima išskirstyti į kelias grupes, pagal tai, kokia informacija joms yra aktuali. Su patikima naujienlaiškių siuntimo programa galėsite sėkmingai rinkti visus šiuos duomenis ir atsiliepti į klientų lūkesčius, kuriant vis įdomesnius jiems laiškus. Vivasend.com programoje yra galinga duomenų analizės programa. Taip pat ji analizuoja visus sugrįžtančius, atmestus laiškus ir automatiškai išjungia neegzistuojančias elektroninio pašto dėžutes.

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *