Kurti klientų ratą šiandien padeda skaitmeninės lojalumo kortelės

kortelės

Verslas visais laikais stengiasi pritraukti kuo daugiau klientų. Vienu efektyviausiu atradimu tapo lojalumo programos ir nuolaidų kortelės. Tačiau šiandien, kai informacinės technologijos verslui siūlo vis daugiau šiuolaikiškų sprendimų, korteles vis dažniau keičia elektroninės jų versijos.

Vienas sprendimas įvairiems atvejams

Pastaruoju metu šiuolaikinis verslas vis dažniau renkasi ne daiktines, bet skaitmenines nuolaidų korteles. Lojalumo kortelių programos taip įsigalėjo visuomenėje, kad dažnam klientui tenka nešiotis atskirą ;piniginę visoms joms sudėti. Kuo kortelių daugiau, tuo dažniau pirkėjas ima galvoti, ar jų tikrai jam reikia. Net banko kortelės jau užleidžia vietą skaitmeniniam atsiskaitymui telefonu. Tad taikantis prie klientų poreikių ir besikeičiančių įpročių, pastaruoju metu vis dažniau verslas renkasi ne fizines, bet skaitmenines korteles.

Skaitmeninė kortelė – tai sistema, pritaikyta įvairioms verslo lojalumo programoms. Skaitmeninę kortelę renkasi vis daugiau prekybos vietų, kurios nori plėsti klientų ratą ir kurti šiuolaikiškos įmonės įvaizdį.

Skaitmeninė kortelė gali būti pritaikyta įvairioms galimybėms. Tai gali būti kortelė, renginio bilietas, vizitinė kortelė, dovanų kuponas ir ne tik. Įmonė pati gali apsispręsti, kaip atrodys jiems reikalinga kortelė. Patys galite pritaikyti dizainą ir kortelės išvaizdą. Be to, kortele galim a ne tik atsiskaityti, ji taip pat renka taškus, pritaiko įvairius pasiūlymus. Kortelės sistema leidžia verslui identifikuoti savo pirkėją, stebėti jo įpročius, kaupti duomenis ir pateikti analizę. Tačiau kortelė nebūtinai turi būti vardinė. Tai ypač svarbu pastaruoju metu, kai vis daugiau klientų nenori, kad jų kortelė būtų siejama su jų asmenybe. Be to, kortelė leidžia klientams pritaikyti vertinimo sistemą ir palikti atsiliepimus. Tai tik keli skaitmeninės kortelės privalumai, jeigu lygintume ją su paprasta lojalumo kortele.

Kad valdyti nuolaidas būtų lengviau

Paslaugas verslui teikianti bendrovė UVS siūlo savo klientams lojalumo sistemas, kurios padės darbuotojas efektyviai ir patogiai valdyti įvairias nuolaidas ir akcijas. Tokia sistema naudinga tiek verslui, tiek klientui. Klientas, kaip visuomet, džiaugiasi sutaupęs ir gavęs gerą pasiūlymą, o verslas tokiu būdu plečia lojalių klientų ratą ir didina savo žinomumą rinkoje.

Lojalumo sistemos suteikia ne tik nuolaidas ir paslaugas, tačiau ir atsiskaitymo galimybes. Tokio tipo sistemos naudingos įvairiose mažmeninės prekybos sferose. Naudojant vieną lojalumo sistemą, galima taikyti ne tik įvairias nuolaidas ir pasiūlymus, priimti korteles ir kuponus, tačiau ir suteikti atsiskaitymo galimybe. Klientai gali naudotis dovanų kuponais ar netgi atidėti atsiskaitymą. Visa tai daug lengviau valdyti ir stebėti su lojalumo sistemomis.

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *