Omnitel leidžia siųsti nemokamus SMS per Facebook

Susekiau, kad kas dieną dabar galiu siųsti po 7 nemokamus SMS į bet kuriame tinkle esančius telefonus. Tai galima padaryti per Omnitel puslapį Facebooke naudojantis jų SMS siuntimo paslauga. Kaip visa tai veikia?

1 žingsnis – einam į programą ir įvedame savo tel numerį. Gauname kodą ir jį įvedame į atitinkamą laukelį taip savo numerį registruodami.

2 žingsnis – įvedam gavėjo numerį ir rašom jam SMS. Nenaudokite lietuviškų rašmenų, jei norite parašyti ilgus SMS. Spaudžiam siųsti ir po kelių sekundžių pas kažką atkeliaus SMS 😉 Beje, bandant šią paslaugą SMS atėjo greičiau nei Facebookas užkrovė statusą, kad žinutė išsiųsta. Išsiuntus parodo, kiek žinučių liko šiandien išsiųsti.

Dar galima pasidaryti savo adresų knygutę, kurioje susirašom savo dažniausius adresatus. SMS pabaigoje neprikabina jokio reklaminio šlamšto.

Beje, aš esu užkietėjęs Bitės klientas ir kuris laikas turiu tokį planą, kad SMS siųsti neapsimoka, nes skambinti pigiau 😉 Ši paslaugėlė man leis nusiųsti keletą SMS, jei reikia.

Noriu pagirti Omnitel už šias pastangas, nors jau kuris laikas jų nebuvo už ką girti… Tikiuosi ši paslaugėlė išliks kurį laiką, nes žmonėms patinka nemokami SMS.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *