Verslas

Realių prizų konkursai

Konkursai-seku

Stebiu Lietuvišką internetą ir matau, kad visi labai išprotėjo dėl masinių apsipirkimų. Pasaulyje Groupon uždirbinėja milijonus, Lietuvoje – kuriasi milijonas grupinio apsipirkimo puslapių, tarpusavyje riejasi, nors priklauso tiems patiems arba labai susijusiems žmonėms ir įmonėms. Konkurencija baisi, bet nuo to laimi tik pirkėjas, nes gauna prekę ar paslaugą PIGIAU ir pardavėjas, nes iš karto padaro mėnesines apyvartas. Nuolaidos visur aplink, nesvarbu, kad prieš paskelbiant apie nuolaidų akciją, dirbtinai užkeliamos kainos, kad prekė su 75% nuolaida kainuoja tiek pat, kiek ir ta pati prekė be nuolaidos prieš savaitę…

Gauti prekę PIGIAU yra paprasčiausia nuolaida. Gauti prekę NEMOKAMAI – jau didelis pasiekimas. Mes per pastaruosius 60 metų įpratome gauti daug ką nemokamai, todėl dabar taip sunku suvokti, kad už viską reikia mokėti.

Dovanotam arkliui, į dantis nežiūrima” arba “Duoda – imk, muša – bėk” – sako lietuvių liaudies išmintis. Šie posakiai, išsirutulioję per šimtmečius, atskleidžia tikrąjį mūsų požiūrį į nemokamus dalykus. Mums jų nuolatos reikia. Mes dalyvaujam net jei reikia pasijudinti ir kažką padaryti kūrybiško.

Žmogaus pasamonėje yra užprogramuotas didelis satisfakcijos jausmas gavus kažką nemokamai, todėl noriu šiuo reiškiniu pasinaudoti. Pradėjau rankioti įvairius socialiniuose tinkluose ir internete organizuojamus konkursus ir akcijas, kuriose galima laimėti TIK realius prizus. Žmogus neprivalo nieko mokėti, kad kažką gautų. Tas kažkas būtinai turi būti apčiuopiamas – daiktas, nes 15% nuolaida nėra apčiuopiama… Taip gimė mintis surinkti tik REALIUS prizus dovanojančias akcijas, nes būtent jose žmonės gali gauti kažką tikro visiškai nemokamai.

Šiuo metu viskas vyksta Facebook socialiniame tinkle, tad natūralu, kad ten akcijų su realiais prizais daugiausia. Realių prizų konkursų Facebook puslapis dar tik renka savo gerbėjų ratą. Taip pat kuriamas ir naujas projektas konkursai.seku.lt, kurio tikslas – surinkti kuo geresnius konkursus su kuo didesnės vertės prizais. Kaip tai pavyks padaryti – pamatysime artimiausiu metu.

Esu Marius, agentūros Rasytojas,lt įkūrėjas. Jau 20 metų rašau profesionaliai straipsnius ir tekstus interneto puslapiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: