Spausdinti vizitines internetu galima ir Lietuvoje

Pasaulyje vizitinių kortelių spausdinimas internetu prasidėjo prieš 10-15 metų ir tapo gana perspektyviu interneto verslu. Lietuvoje šis procesas kiek pavėlavo, tačiau juk geriau vėliau, nei niekada…

Užsisakyti internetu vizitines galima, tačiau susikurti savo naudojant standartinius šablonus – jau retenybė. SpaudosVartai.lt yra viena iš tokių retenybių. Dabar tik pati šio projekto pradžia, tad kol kas rinkoje dar neteko šabloniškų vizitinių kortelių.

Teoriškai yra įmanomas variantas, kad dviejų skirtingų įmonių vadovai susitikę vienas kitam įteiks to paties dizaino vizitines korteles, tačiau tai būtų išskirtinis atvejis. Jų vizitinės būtų skirtingos informacija ir logotipais, tačiau spalvinė gama gali ir sutapti. Kokia būtų jų reakcija? Nežinia. Gal ne tokia, kaip dviejų damų, į vakarėlį atėjusių su tokiomis pačiomis suknelėmis…

spaudosvartai

Vizitinių spausdinimo internetu procesas susideda iš 2 dalių. Pirmoji yra dizaino sukūrimas naudojantis internetiniais įrankiais. Tai JavaScript arba HTML5 technologijomis sukurti įrankiai, kurie leidžia pakeisti duomenis, esančius standartiniame vizitinės šablone. Taip pat svarbus momentas – logotipo ir kitų iliustracijų įkėlimas. Čia prasideda problematika, nes įkeliama dažniausiai interneto kokybės iliustracija, kuri atspausdinta atrodo klaikiai. Naudojantis tokiu įrankiu reikia turėti omenyje, kad visos iliustracijos turi būti 300 dpi, o ne 72 dpi raiškos. Priešingu atveju nukentės kokybė, o tai reiškia, kad gana brangiai atspausdintas vizitines korteles teks išmesti lauk, arba atiduoti žaisti vaikams.

Antroji proceso dalis yra skaitmeninė spauda. Vizitinės dažniausiai spausdinamos nedideliais kiekiais, tad siekiant išgauti optimalią kokybę, dirbama su skaitmenine spauda. Ofsetui reikia spausdinti bent 1000 vienetų, kad apsimokėtų ir kaina būtų padori. Šilkografija yra brangi, o per internetą įkeltą vizitinės kortelės dizainą tektų tiesiog perdaryti, siekiant išgryninti spalvas. Tai jau tampa nelabai efektyvu.

Apsvarsčius visus už ir prieš dažnas verslininkas prieina prie sprendimo dirbti su spaustuve tiesiogiai, o ne internetu. Gerai, jei derinamas didelis vizitinių kiekis, tačiau, jei reikia tik 100 vienetų paprastų vizitinių, su spaustuve prasidėti neapsimoka. Kodėl? Mažiau darbo, pastangų, važinėjimo, derinimo, nėra stresinių situacijų, kurias sukelia nesusikalbėjimas tarp dizainerių, spaustuvininkų ir klientų. 15-30 minučių dizaino sukūrimui internete, kelios minutės apmokėjimui ir 2 darbo dienos pagaminimui. Toliau pašto kurjerio darbas.

Tokios vizitinės kortelės yra tikras išsigelbėjimas pavieniams ir pradedantiesiems verslininkams, kuriems 1-2 litai už vizitinę kortelę yra per dideli pinigai.

SpaudosVartai.lt dizaino susikūrimo įrankis yra nemokamas. 200 vnt spauda kainuoja nuo 40 centų už vienetą. Viskas už tai, kad daroma greitai ir pagal pateiktą dizainą. Ne, redaktorius netaiso tekste įsivėlusių klaidų, kaip ir dizainerius nepripiešia kokių ištaigingų elementų – viską darote patys.

Norite išbandyti, užsukite į Spaudos Vartai.lt! Nereikia jokios registracijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: