Vizitinės kortelės ir smulki spauda internetu – SpaudosVartai.lt

Noriu pristatyti naują startupą Lietuvoje, kuris siūlo gana naują Lietuvoje, tačiau pasaulyje jau seniai žinomą paslaugą – vizitinių kortelių spauda internetu per SpaudosVartai.lt.

Vizitinės kortelės tapo šiuolaikinio verslo dalimi. Jos dalinamos šimtais, duodamos draugams, giminaičiams, verslo partneriams ir nepažįstamiesiems. Jas turėti gali bet kas, norintis viešai deklaruoti savo pomėgius, užsiėmimus. Didžioji dauguma žmonių įsivaizduoja, kad vizitinė kortelė yra reikalinga tik verslininkui, kuris turi taip reklamuoti savo verslą. Iš tikrųjų vizitines korteles spausdintis gali ir eiliniai žmonės, kurie bendrauja su daugybe žmonių ir nori tinkamai prisistatyti. Vietoj pareigų ir įmonės gali būti pomėgis. Pavyzdžiui, Vardenis Pavardenis, dviračių entuziastas, arba Vardenė Pavardenytė, keliautoja. Jau nekalbant apie pavienius verslininkus – kirpėjus, stilistus, masažuotojus, net rašytojus…

Kodėl šis startupas turi šansų išgyventi ir įsitvirtinti Lietuvos rinkoje? Dėl kelių priežasčių. Pirmiausiai, tokių produktų nėra daug. Antra priežastis – startupas sprendžia realias problemas ir siūlo greitą bei efektyvų būdą atsispausdinti įvairią reklaminę medžiagą.

Problema: Vizitinės kortelės, o taip pat ir firminiai vokai, blankai ar suvenyrai paprastai spausdinami gana ilgai. Prieš tai reikia, kad dizaineris sukurtų patį dizainą ir jį tinkamai paruoštų. Čia ir prasideda verslininkų vargai – kur rasti gerą dizainerį, kuris sugebės padaryti rimtą dizainą, kiek tokios paslaugos kainuoja? Ar sugebės dizaineris paruošti pagal spaustuvės keliamus reikalavimus? Kiek kartų spaustuvės gavo nekokybiškai paruoštus spaudos failus, o paskui turėjo ginčytis su galutiniais užsakovais dėl spaudos kokybės? Labai daug laiko ir jėgų sugaištama vizitinės kortelės ar voko dizaino ir spaudos derinimui.

Problemos sprendimas itin paprastas – vartotojas gali pats susimaketuoti dizainą įkėlęs logotipą ir pasirinkęs teksto šriftus. Tiesa, logotipas turi būti kokybiškas ir 300 dpi raiškos, o ne internete naudojamas paveikslėlis. Pasirenkamas dizainas iš kelių šablonų, taip pat yra galimybė atsispausdinti ant abiejų pusių. Taip pat galima rinktis ir vizitinę su apvalintais kampais.

Spausdinama skaitmenine spauda, tad procesas vyksta gana greitai. Susimaketuojama internete per 15-20 minučių, o spaudinys atspausdinamas paprastai per 2 darbo dienas. Atsiunčiamos vizitinės paštu, tad niekur nereikia važiuoti jų pasiimti. Toks operatyvumas pasitaiko retai kuriant ir spausdinant vizitines korteles nuo nulio. Įdomu tai, kad pagal pasirinktą vizitinės kortelės dizainą galima dar atsispausdinti ir firminį blanką, bei vokų. O tai jau pretenduoja į firminio stiliaus kūrimo paslaugą. Kainos? Gal kiek didesnės, nei nebrangiose spaustuvėse, tačiau turint omenyje, kad nereikia papildomai išlaidauti dizainui, išeina pigiau.

Įdomu tai, kad čia galima atsispausdinti ir plastikines vizitines korteles, taip pat susimaketuoti puodelius, raktų pakabukus ir net rašiklius.

Projektas yra naujas, tad nenuostabu, kad dizaino šablonų nėra labai daug. Bet pasirinkti gana įdomiai atrodančias vizitines korteles galima.

Išbandykite – nereikalinga jokia registracija.

Projektas dar labai jaunas, tad jo galimybės yra didžiulės. Kitas žingsnis gali būti ir skaitmeninė skrajučių spauda. Bent jau to man norėtųsi… Aišku, dizaino galimybės ribotos, tačiau norintiems tik paprastai pristatyti savo prekės ženklą, tokio internetinio įrankio visai pakanka.

Vienas pažįstamas kažkada rašė, kad startupas būtinai turi būti globalus ir neapsiriboti viena rinka. Akivaizdu, kad SpaudosVartai.lt eis į užsienio rinkas. Lietuva turi labai gerą spaustuvių rinką, kuri užsieniečius itin domina, nes pas mus spauda kainuoja kur kas pigiau, nei kitose Vakarų Europos valstybėse. Belieka tik ištobulinti dizaino įrankį ir pirmyn į plačiuosius vandenis.

 

4 komentarai apie “Vizitinės kortelės ir smulki spauda internetu – SpaudosVartai.lt”

  1. Kaip sakoma, viskas turi pliusu ir minusu. Megejo skoniui gal tai ir tinka, taciau mano manymu tai pliusai: tik laikas.
    Dar yra popieriaus storio pasirinkimas, popieriaus fakturos, slidumo, neatmeskim isskirtinio dizaino, dviguba perlenkta vizitine, teksturine, azurine…
    Mintis puiki, tad linkime kompanijai susirinti visus visu issakytus minusus ir juos igyvendinti, paversti pliusais:) sekmes, kadangi as ilga laika buvau susijas su spauda, tai uzkliuvo tema

    1. Dariau, šioje srityje akivaizdžiai skiriasi profesionalų atliekamas darbas ir supaprastinta dizaino ir SKAITMENINĖS spaudos procedūra. Deja, iš interneto niekada nebus galima reikalauti profesionalių dizainerio paslaugų, tuo labiau paruošimo šilkografijai, kur popierius turi bene didesnę reikšmę, nei vaizdas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: