7 naudingi NEMOKAMI įrankiai internete

irankiaiInternetas yra puikus. Dar puikesnis – debesis, nes čia atsiveria rimtos galimybės. Viena jų – perkeliamos tam tikros programos ir įrankiai, kuriuos paprastai reikia instaliuoti. Aš nieko neinstaliuoju. Stengiuosi naudotis tuo, kas yra internete ir nemokamai.

Noriu pristatyti keletą įrankių, kuriais mėgstu naudotis, naudojuosi gana dažnai ir galiu drąsiai rekomenduoti visiems, kas nori paprastai ir aiškiai dirbti internete.

  • Pixlr iliustracijų redaktorius. Labai geras įrankis visiems, kam reikia apkirpti, padailinti iliustracijas. Jis primena Photoshop, tačiau funkcijų čia mažiau. Tiesa, esminės funkcijos yra. Pixlr redaktorius turi tris versijas – pažengusiems, pradedantiesiems ir žaismingą, skirtą pasižaidimui su iliustracijomis. Pats naudoju Advanced versiją.
  • CoolText.com. Rašydamas straipsnius vis suku galvą, kokią čia iliustraciją panaudojus. Atsiverčiu šį įrankį ir įrašau tam tikrą raktinį žodį. Belieka tik parinkti šriftą, spalvinę gamą ir viskas – puikus straipsnis iliustracijai. Beje, su šiuo įrankiu kuriu ir logotipus savo puslapiams.
  • Cut-mp3.com. Telefono melodijos pas mane kitokios, nei visur. Aš naudoju tam tikrą muziką, kuri man patinka. Ne visą failą, o tik tam tikrą jo dalį. Apsikarpau naudodamas šį įrankį. Jis veikia paprastai – įkeli failą, nustatai pradžią, nustatai pabaigą ir išsaugai sutrumpintą failiuką. Tada permeti į telefoną ir mėgaujiesi nauju skambučio garsu.
  • Rasyba.lt. Rašau daug tekstų. Pasitaiko ir klaidų. Dėl to dažniausiai prieš publikuodamas tekstą viešai, pasitikriniu klaidas šiuo įrankiu. Jis nemokamas ir tikrina lietuvių kalbos rašybą.
  • Debesies talpykla Skydrive. Visas nuotraukas, dokumentus keliu į Skydrive. Įmonės dokumentai (turiu omenyje UAB „Rašytojas“, kuriai vadovauju) taip pat saugomi Skydrive, kad niekur nedingtų, jei mano kompiuteris sugestų, sudužtų ar būtų pavogtas. Sinchronizacija su kompiuteriu leidžia man viską greitai padaryti ir atnaujinti. Namų kompiuteryje viskas taip pat yra, tad nebijau dėl duomenų praradimo.
  • OpenSiteExplorer.org. Specialus įrankis, nusakantis interneto puslapio SEO būklę, parodanti, kiek rimtų nuorodų puslapis turi, kokie jo įvertinimai. Tai labai dažnai naudojamas įrankis, nes taip tikrinu visus savo klientų puslapius.
  • WordPress. Šia tarnyba ir įrankiais grįstas mano verslas. Kas dieną juo naudojuosi, kaip ir milijonai žmonių pasaulyje. Geresnio dalyko puslapiams kurti turbūt nėra, nes visi kiti reikalauja žinių arba yra mokami.

Čia tik keli įrankiai, kuriais naudojuosi dažnai. Yra tokių, kuriais naudojuosi retai, bet jie irgi yra labai naudingi ir priimtini tiems, kas nenori apkrauti savo kompiuterį programomis. Tikiuosi, padėjo ir sužinojote kažką naujo…

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *