CRM programa nemokamai

crm programa nemokamai

Parduoti yra menas, bet dar didesnis menas – daryti tai efektyviai. Mažiau skambučių – didesnis pelnas. Apie tokius pardavimus svajoja daugelis pardavėjų. Kaip tai padaryti? Išeitis – efektyvūs pardavimai, kai išnaudojamas kiekvienas šaltas kontaktas, kai niekas nėra pamirštamas ir aiškiai žinoma, kurioje pardavimo grandyje užtrunkama ilgiausiai, dirbama daugiausiai, dažniausiai kyla nesusipratimai ir t.t. Efektyvaus pardavimo nuolatos mokoma brangiai kainuojančiuose kursuose, tačiau viskas galų gale susiveda į du dalykus – geras pardavimo skambučio scenarijus ir patogi CRM programa. Pardavimų skambučio scenarijus yra gana asmeninis reikalas, nuolatos tobulinamas ir analizuojamas, tuo tarpu gera CRM sistema yra visos įmonės sprendimas. Kad įsitinkintume, jog viskas, ką darote pardavimų procese yra pakankamai efektyvu, tiesiog pabandykite 1 mėnesį pasinaudoti CRM programa nemokamai.

Net nereikia kortelės duomenų įvesti – tiesiog nemokama paskyra vienam vartotojui yra suteikiama SpinCRM.com.

Puslapis gaminamas Lietuvoje, tad natūralu, kad yra ir lietuviška versija. Viskas daugmaž pritaikyta Lietuvos rinkai, tad drąsiai registruojatės ir pradedate dirbti.

Iš pradžių reikia susivesti savo partnerių kontaktus. Tai gali būti gana varginantis darbas, ypač, jei bendraujama su daugybe įmonių. Kitas žingsnis – įvykių kalendorius. Kada skambinta, kas sutarta, kada pasiūlymas išsiųstas, kada derinama sutartis, kada prasideda pats užsakymas ir t.t.

Visi šie faktai yra labai reikalingi, nes jei bendravimas nutrūksta, visada galima pasižiūrėti kalendoriuje ir prisiminti. Tai ypač aktualu vasarą, kai daugelis klientų turi pardavėjams pasiteisinimą „visi išeina atostogų, niekas rimtai nedirba, paskambinkite rudenį“. Tai nėra darbų planavimo sistema. Tai daugiau kontaktavimo kalendorius, kurį pravartu turėti elektroniniu formatu.

SpinCRM turi ir daugiau funkcijų, tačiau jos skirtos ne visiems. Iš esmės ši CRM programa nemokamai yra skirta ne pradedantiesiems, kurie dar tik nori pereiti nuo darbo sąsiuvinio ar gana ribotų galimybių Google Docs, prie profesionalios CRM programos. Sąsaja sukurta tikrai neblogai. Vien ko vertas pilno lango mygtukas, perjungiantis CRM langą į pilno ekrano rėžimą, kai fone nesimato kitų programų. Tai turėtų padėti kuo mažiau blaškytis ir atsitraukti nuo darbo.

Mokama versija yra gana nebrangi – 19 eur. per mėnesį vienam vartotojui. Mokamoje versijoje yra papildomos funkcijos, už kurias tikrai verta mokėti – darbas mobiliuose įrenginiuose, o taip pat ir savų pardavimo procesų tinkinimas (nemokamoje versijoje jis standartinis: Pirminis kontaktas>Poreikių analizė>Pasiūlymas>Derybos>Sutartis). Prieš mokant reiktų įsitikinti, kad darbuotojai priims šią CRM sistemą pasinaudojant nemokamos paskyros galimybėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: