Įrankiai,  Technologijos

Fotografijos startupas keičia nuotraukų užsakymo įpročius

Startupai turi išspręsti problemą. Startupai turi pakeisti tam tikrų dalykų darymo būdą. Tada jie bus sėkmingi. Atrodo, kad Photo1Moment.com startupas yra toks.

photo1moment

Problema

Kai dalyvaujate tam tikruose renginiuose, kur gauti kelių fotografų padarytas nuotraukas, kuriose esate matomi? Fotografų juk nepažįstate… Kiek tokios nuotraukos gali kainuoti?

Dabar problema išsprendžiama labai paprastai. Sporto fotografai gali fotografuoti ne tik rungtynes, bet ir jose siaučiančius sirgalius. Jiems po varžybų reikės užeiti į Photo1Moment.com ir pasižiūrėti, ar fotografas sudėjo savo nuotraukas iš renginio. Jei sudėjo ir jose esate, tada galite su juo susisiekti ir nuotrauką užsisakyti. Jei nuotrauka reikalinga tik Facebookui, greičiausiai ją galima gauti ir nemokamai.

Tas pats galioja ne tik sporto renginių dalyviams, bet ir visų viešų ir asmeninių renginių dalyviams. Štai pavyzdžiui, vyksta įmonės vakarėlis, kuriame dalyvauja ne tik įmonės darbuotojai, bet ir svečiai, atsitiktiniai žmonės. Jei darbuotojai pasidalins nuotraukomis tarpusavyje, tai „pašaliniams“ nėra jokių šansų jų gauti… Su tokia interneto paslauga ši problema greitai išsprendžiama ir visi gali užsisakyti savo nuotraukas.

Kokia nauda fotografams dėti renginių fotografijas? Labai paprasta – jie uždirbs papildomai už kiekvieną užsakytą nuotrauką.

Pasikeitęs vartojimo būdas

Darželinukų tėveliai puikiai žino tą chaosą po kiekvienų Kalėdų, kai atspausdinamos mažos nuotraukos su numerėliai, tada reikia juos užsirašyti, o kiekvienos nuotraukos padarymas kainuoja mažiausiai 5 litai. Jei užsakomos 2-5 nuotraukos, susidaro nebloga suma, juo labiau, kad tokių fotosesijų per metus daromos bent 3-5. Deja, skaitmeniniu formatu nuotraukų ne visada išeina užsakyti, nes tėveliai dažniausiai nedalyvauja fotosesijose ir su fotografu susitarti negali.

Vestuvių dalyviai taip pat patiria sunkumų, nes ne visi vestuvininkai naudojasi debesies talpyklomis (OneDrive, Dropbox ir t.t.), kuriose sudeda savo vestuvių nuotraukas ne tik iš fotografo, bet ir visų giminaičių su „muilinėmis“, kurie fotografavo visus ir visokiomis pozomis. Kartais vestuvių fotografijas dalyviai gauna praėjus metams ir daugiau laiko. Tai nepatogu!

Photo1Moment siūlomas nuotraukų platinimo būdas yra patogus visiems – tiek darželiams, tiek vestuvininkams, tiek sporto renginių žiūrovams, tiek įmonių vakarėlių dalyviams – kiek ir kokių nuotraukų nori, tiek ir užsisakai internetu. Tai patogiau ir greičiau, o svarbiausia sutaupo laiko. Dėl pinigų neaišku, nes fotografas gali paprašyti po litą už nuotrauką. Kol kas ten esančios nuotraukos daugiausiai yra nemokamos, tačiau fotografija yra verslas, tad tikrai neilgam…

Kitas momentas – pagalba samdant fotografus. Čia pateikiami daugybės fotografų kontaktai, nuorodos į jų darbus, tad galima nesunkiai išsirinkti, kas fotografuos jūsų renginį.

Tikimės, kad šiam startupui seksis neblogai ir šis nuotraukų užsakymo būdas sparčiai populiarės.

Esu Marius, agentūros Rasytojas,lt įkūrėjas. Jau 20 metų rašau profesionaliai straipsnius ir tekstus interneto puslapiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: