Naudingas įrankis kelių WP blogų savininkams ManageWP

Vieno tinklaraščio savininkams šis įrankis visiškai neįdomus ir nereikalingas. Gal net turintiems du tinklaraščius taip pat neverta gaišti laiko ir toliau skaityti. Jei turite tris ir daugiau – gali būti tikrai įdomu.

Mano paties atvejis kitoks, nes aš turiu daugiau nei 30 WordPress tinklaraščių. Štai čia ir atsiskleidė tikrieji šio puikaus įrankio sugebėjimai ir privalumai. Taigi, pristatau – ManageWP.

manageWP

ManageWP yra nemokamas internetinis įrankis, kurio paskirtis – valdyti kelis blogus iš vienos erdvės. Ką reiškia „valdyti“? Tai reiškia, kad galima juos atnaujinti, trinti komentarus, pridėti naujus vartotojus, sukurti atsargines kopijas (backups), stebėti jų pagrindinius SEO duomenis ir t.t. Svarbiausia funkcija – publikuoti įrašus ir puslapius.

Viskas labai paprasta – spaudžiate „Add new“ ir viską rašote per manageWP, o ne eidami į savo blogą. Įkeliate iliustracijas, įdedate video ir publikuojate. Iliustracijos įkeliamos į to blogo „Media“ skyrelį, o ne laikomos kažkur internete.

Kaip ManageWP veikia?

Pirmiausiai reikia pridėti puslapius, įvedant jų prisijungimo duomenis. Sistema automatiškai instaliuoja įskiepį ManageWP, kuris ir valdo visus procesus. Kartais diegiant įskiepius reikia įvesti FTP duomenis. Tada ManageWP paprašo ir jų, kad galėtų be trukdžių atnaujinti, publikuoti ir kitaip valdyti tinklaraštį. Nemokamoje versijoje galima laikyti 500 puslapių. Lietuvos mastams to visiškai pakanka. Maža to, galima priskirti kitus vartotojus, kurie gali valdyti pridėtus puslapius nesuteikiant jiems administratoriaus teisių pačiuose tinklaraščiuose.

Aišku, pasikeitus slaptažodžiui, reikės atnaujinti prisijungimo duomenis, tačiau tai nėra didelė problema.

Funkcijų ManageWP turi ištisą galybę. Tarp jų yra net puslapio importavimas/eksportavimas, įskiepių diegimas keliems blogams iš karto. Tai itin naudinga funkcija, nes paprastai naudojamasi keliais pagrindiniais įskiepiais (plugins), kuriuos ilgai ir nuobodžiai tenka instaliuoti kiekvieną kartą sukuriant naujus tinklaraščius. Tas pats ir su dizaino šablonais (themes).

Yra dar viena įdomi funkcija – pranešimai apie staiga padidėjusį lankomumą. Jei lankomumas padidėja 50% ar 100% (padidėjimo procentą galima nustatyti) lyginant su praeita diena ar savaite, atsiunčiamas pranešimas el. paštu. Visai įdomus įrankis.

Kam ManageWP reikalingas? Pirmiausiai visiems tiems, kas valdo daugiau nei 3 tinklaraščius, jau nekalbant apie 20 ar 50. Taip pat tiems, kuriems reikia sutaupyti laiko tvarkant kelis puslapius iš karto. Funkcija tą patį įrašą talpinti keliuose tinklaraščiuose yra labai reta, tačiau gali tokių pasitaikyti. Žodžiu, panaudojimo galimybės plačios. Svarbiausia, tai visiškai NEMOKAMAI. Aišku, kai kurios funkcijos apribotos, tačiau esminės išlieka.

Vienintelė blogybė (ne man) – viskas angliškai.

Labai rekomenduoju kolegoms, talpinantiems pas save straipsnius.

Related Posts

One thought on “Naudingas įrankis kelių WP blogų savininkams ManageWP

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *