Klientų paieška per Versliukai.lt

Su startupų verslu Lietuvoje buvo pradėtas skatinti smulkusis verslas. Sudarytos sąlygos tapti juridiniu asmeniu, dabar jau ir kurti mažąją bendriją, kur direktorius pelną išsimokėti gali kada nori, tik ne per daugiausiai, kad deklaruojant pajamas netektų susimokėti papildomai. Kad ir kaip sunku bebūtų, bet pavienių profesijų atstovai dabar išgyvena savotišką pakilimą.

Aš taip pat. Niekada nesijaučiau toks laisvas ir toks motyvuotas. Dirbu daugiau, nei visada, tačiau džiaugiuosi, kad pats esu atsakingas už savo pajamas. Bet pakaks apie mane.

Tokių kaip aš yra daug. Mano žmona taip dirba jau daugiau nei 10 metų, nes ji – kirpėja. Keletas pažįstamų prieš krizę maudėsi piniguose, nes jie – statybininkai. Visi, kas turėjo profesiją ir sugebėjimų atlikti tam tikras paslaugas per krizes nepražuvo.

Tokiems žmonėms dabar į pagalbą ateina internetas. Skelbimų puslapiai mirga nuo siūlančių savo paslaugas freelancerių. Dėl to ir atsirado toks nedidelis puslapiukas Versliukai.lt, kuriame laisvadarbiai gali susikurti savo reklaminį puslapį ir taip susirasti klientų. Kalbu iš patirties, nes klientų jau gavau ne vieną iš šio puslapio.

Versliukai-lt

Klientų ieškoti per Versliukai.lt gana lengva. Užsiregistruoji, pateiki informaciją apie save ir lauki, kol kas paskambins ar parašys. Bet yra pora gudrybių, kurios turėtų veikti geriau.

Versliukai.lt turi labai daug specialybių ir paslaugų savo kataloge. Pasistenkite priskirti tiksliai tas kategorijas, kurias iš tikrųjų galite atlikti. Jų gali būti ir 10 ir 20, tad didėja šansai, kad jus suras kokios konkrečios paslaugos ieškantis žmogus.

Įdėkite gražią savo nuotrauką. Visada maloniau, kai užsakovas mato tikrą žmogų, o ne kažkokį Joną, kuris kloja plyteles, ar fotografuoja vestuves.

Pateikite kuo išsamesnį savo paslaugų aprašymą. „Esu stalius“ – blogai. „Mediniai stalai, kėdės, lauko baldai, durys, lauko pastatai. Mediniai laiptai ir interjero detalės. Kaip stalius turiu 10 metų patirtį. Galiu patarti, padėti išsirinkti medžiagas“ – gerai, nes potencialiam klientui pateikia didesnį savo savybių sąrašą, pagal kurį jis gali nuspręsti, skambinti jums ar ne. Tai ypač aktualu, kai tokios pat specialybės žmonių yra daugiau ir klientas turi galimybę rinktis.

Įdėkite daugiau savo darbų nuotraukų. Nuotraukos visada parduoda. Aišku, jos turi būti tikros, o ne vogtos iš interneto.

Tik kelios mažos gudrybės ir Versliukai.lt reklama gali būti efektyvesnė ir geresnė. Aišku, tikėtis skambučių lavinos nereikėtų, bet su laiku tokia situacija yra įmanoma. Tik didelėmis raidėmis parašykite, kad taikote nuolaidas iki 75% 😉

Jei esate sau bosas, būtinai užsiregistruokite. Tai nieko nekainuoja, o naudos duoda nemažai.

 

 

2 komentarai apie “Klientų paieška per Versliukai.lt”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: