Versliukai.lt – reali pagalba startupams

Versliukai.lt yra startupas, kuris padeda kitiems startupams. Taip būtų galima apibūdinti šią paslaugų reklamos svetainę startupų kalba. Viskas yra kur kas įdomiau ir sudėtingiau, nei atrodo.

Asmeninis verslas pradedamas gana sunkiai. Dažnai paslaugos teikėjas (freelanceris arba laisvadarbis) nelabai žino, kas jo laukia, kaip susirasti daugiau klientų ir gauti pelningesnių užsakymų. Tokie puslapiai, kaip Versliukai.lt pačioje verslo pradžioje labai padeda.

Versliukai.lt veikimo principas – labai paprastas. Smulkusis verslininkas, dažniausiai pavienis paslaugos teikėjas, kuris pradeda savo verslą, gali nemokamai susikurti savo pristatomąjį puslapį ar keletą, jei teikia kelias kiek skirtingas paslaugas. Imkime konkretų pavyzdį. Jonas dirba plytelių klojėju. Jam gauti užsakymą yra keli keliai – per rekomendacijas, per skelbimus laikraštyje, pristatant savo paslaugas internete. Geriausias būdas yra per rekomendacijas, tačiau tokio kliento reikia laukti labai ilgai. Skelbimai laikraštyje ir internetu? Labai sunkus būdas susirasti klientūrą, nes čia reikia ir sėkmės. Interneto prisistatymas yra vienas iš geresnių būdų, nes dabar paslaugos teikėjai ieškomi internetu labai dažnai. Ką daryti, kai savo puslapio nemoki ir negali susikurti? Lieka burtis į bendraminčių bendruomenę ir bandyti apie savo paslaugas paskelbti ten. Taigi Jonas užsiregistruoja Plytelių klojimo kategorijoje Versliukai.lt ir pateikia savo nuotrauką, kontaktinį telefoną ir trumpai pristato, kaip dirba. Taip pat gali įkelti keletą nuotraukų su darbų pavyzdžiais. Taip jis susikuria savo pristatomąjį puslapį ir jį gali reklamuoti. Jokios asmeninės svetainės kurti jam nereikia. Tai užima vos 10 minučių ir visiškai nieko nekainuoja.

Versliukai.lt yra smulkiųjų verslininkų bendruomenė, kurios tikslas – padėti susirasti klientų ir užsakymų paskelbiant kaip įmanoma tikslesnę informaciją apie savo paslaugas. Ši bendruomenė vienija tik smulkiuosius verslininkus, dirbančius sau arba mažose įmonėse.

Teikiama nauda yra gana didelė – tai puikus portalas verslui, ieškančiam pavienio laisvadarbio ir specialisto tai tikrai užduočiai atlikti. Taip pat ir žmonės gali susirasti, kas jiems nukirps plaukus, pasiūs paltą, išdažys koridorių ar nufotografuos šeimos šventę.

Versliukai.lt yra antrosios kartos žiniatinklio (Web 2.0) principu veikiantis paslaugų reklamos puslapis, kuriame turiniu rūpinasi patys vartotojai visiškai nemokamai.

Jei esate smulkusis verslininkas, ir ieškote, kur nemokamai pasireklamuoti, šis puslapis yra teisingiausia vieta. Lietuvoje tokių puslapių nėra daug, tad reikia pasinaudoti proga, kol puslapiu dar kas nors intensyviai rūpinasi. Ateityje puslapis tik augs – patikino Versliukai.lt projekto vadovas Daumantas Kirkutis, kuris entuziastingai vysto šį projektą.

P.S. Asmeninė patirtis. Pats esu šiame puslapyje užsiregistravęs ir jau sulaukiau keleto pasiteiravimų iš ten. Puslapiu naudotis labai paprasta, be to jame tiksliai išvardintos paslaugos, taip potencialus klientas gali lengviau susirasti. Rekomenduoju asmeniškai.

Related Posts

One thought on “Versliukai.lt – reali pagalba startupams

  1. Siandien ir as uzsiregistravau. Kazkaip vis atideliojau si procesa. Tikiuosi rasti idomiu ir aktyviu zmoniu ten. Ziuresim kaip seksis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *