Komentuoju.lt – naujas lietuviškas žymų katalogas

Šį rudenį nemažai naujovių padavė. Vos prieš pora dienų džiaugiausi apie naujo naujienų ir tinklaraščių agregatoriaus Glaustai.lt atsiradimą, šiandien jau turiu pasidžiaugti nauja iniciatyva – nauju socialinių žymų katalogu Komentuoju.lt.

Komentuoju.lt yra asmeninis projektas, kuriuo siekiama pasidalinti įdomia internete rasta informacija:

– nuorodomis (veikia Facebooko principu, kai įvedus nuorodą ištraukiama ir dalis turinio bei tekste esančios nuotraukos)
– nuotraukomis (veikia kaip failų talpykla)
– vaizdeliais iš YouTube
– nuomonėmis ir komentarais (nors ir nelabai panašu į diskusijų forumą).

komentuoju

Labai paprastas valdymas ir jokios registracijos. Puslapis labai aiškus ir savotiškai gražus, bet dar iki normalios tarnybos tolokai – reikia išspręsti ne vieną problemą. Pavyzdžiui, labai keistas nuorodų reitingavimas, kai ji pašalinama, jei sulaukia 5 neigiamų įvertinimų. Tikiuosi puslapio kūrėjai greitu laiku apsispręs dėl šios taisyklės, priešingu atveju čia kabos tik tam tikros nuorodos, bet toli gražu ne visos. Nuorodos suskirstytos pagal žymas, bet nėra galimybės pasižiūrėti senesnių nuorodų, nes žymos nuolat keičiasi. Nuorodų redagavimas paremtas IP adresu irgi nelabai gerai, nes naudojantis viešomis interneto prieigomis tai tampa nebeįmanoma. Šiame Facebook connect ir OpenID amžiuje toks sprendimas atrodo kiek pasenęs.

Beje, labai keistas ir netradicinis sprendimas logotipą patalpinti ne viršuje, kaip daro 99,99% visų interneto puslapių, bet apačioje 🙂 Prekės ženklo stiprinimui tai tikrai nepadeda, bet visą dėmesį atkreipia į dalinimosi informacija funkcijas.

Naudotis galima, bet būna ir geriau 😉

Related Posts

One thought on “Komentuoju.lt – naujas lietuviškas žymų katalogas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *