Lietuvos geriausios modelių agentūros

Atėjo pavasaris ir nusprendžiau akis paganyti į gražias moteris. Bevartydamas vieną puslapį, „užsikabliavau“ ir pradėjau domėtis, kaip moteriško grožio kalvės prisistato Lietuvoje internete. Taigi, pristatau savo modelių agentūrų TOP5-tuką.

Modeliai

  1. Supermodels modelių agentūra yra neabejotinas lyderis rinkoje. Ne tik dėl interneto puslapio Supermodels.lt, kuris yra gana paprastas ir kuklus, bet dėl įvairiapusiškos veiklos modelių darbe. Leidžiamas popierinis ir internetinis žurnalas apie grožio industriją Jurgita.com, organizuojami modelių kursai (vaikščiojimas, laikysena, psichologija), taip pat suteikiama galimybės nestandartiniams modeliams pasireklamuoti save. Ši modelių agentūra dirba su tarptautiniais tinklais ir orientuojasi tiek į Lietuvos, tiek į užsienio rinkas.
  2. Baltic Model Management (Balticmodel.com) yra numeris antras modelių agentūra Lietuvoje jau kuris laikas dėl profesionalaus požiūrio į darbą, savo „turo per Lietuvą“, kurio metu gražios merginos gali dalyvauti atrankose ir taip pretenduoti į modelius. Vilniaus agentūra dirba su užsienio agentūromis ir mados leidiniais bei raklamų kūrėjais jau nebe vienerius metus. Interneto puslapyje daugiausiai dėmesio skiria merginoms, kaip ir deklaruoja savo darbo nuostatuose:  merginoms – išskirtinis dėmesys.
  3. Image Group (majorimagegroup.lt) yra ta modelių agentūra, kurią garsina jos įkūrėjos. Trys praeityje garsūs ir žavūs modeliai Renata Mikailionytė, Julija MaslinskajaUlvydienė ir Meda Jonaitytė sukūrė šią modelių agentūrą ir pelnytai gali vadintis savo srities profesionalėmis, nes jaunoms merginoms perduoda savo sukauptą patirtį. Tiesa, Renata ir Meda dar kartais ir pačios pasirodo reklamose, yra kviečiamos į televiziją, tad jų „į pensiją“ išleisti negalima. Beje, Renata Mikailionytė yra didžiausio Lietuvoje mados renginio „Madosinfekcija“ koordinatorė, tad akivaizdu, kad, kaip ir SupermodelsImage Group prisideda prie Lietuvos grožio industrijos vystymo ir populiarinimo.  Modelių agentūra dirba tarptautiniu mastu. Interneto puslapis gana kuklus.
  4. Modilinos modelių agentūra (Modilinos.com) yra berods seniausia Lietuvoje, nes veiklą pradėjo 1991 metais. 20 metų patirtis pasako labai daug apie pačią agentūrą, bet dar daugiau sako partnerystė su didžiausiai užsienio tinklais ir reklamos agentūromis. Interneto puslapyje pateikiamas modelių katalogas (prieinamas tik registruotiems vartotojams). Dirba ir su moterimis ir su vyrais.
  5. PMST (pmst.lt) – tarptautinė modelių agentūra, įsikūrusi Čekijoje ir Lietuvoje. Labai profesionali agentūra, dirbanti su garsiausiais mados namais ir renginiais bei reklamos agentūromis. Lietuvoje turi savo biurą, kur atlieka atrankas, renka naujus veidus. Interneto puslapis – kuklus, daug dėmesio skiriama modelių nuotraukoms, anglų kalba.

Štai toks paprastas Lietuvos modelių agentūrų penketukas. Jame nedaug kas keičiasi, nes lyderiai išlieka tie patys.

Apibendrinant puslapius, tai tik vienas žodis kyla į galvą „kuklu”. Iš mados industrijos norėtųsi labiau estetinio vaizdo, bet jis čia traktuojamas visiškai kitaip, nes grožis yra patys modeliai, o ne meniu punktai, ar ikonėlės…

Modelių agentūros Lietuvoje dirba gana dideliais tempais, nes lietuvaitės – gražios merginos, kurių grožio ir elegancijos pakanka net išrankiausioms Europos, JAV, Azijos agentūroms. Galima sakyti, kad modelių agentūros legaliai eksportuoja merginas į kitas šalis, nes pasirašomos itin griežtos darbo sutartys, kuriose nusakoma net ir tokie dalykai, kaip maistas, vakarėliai ir laisvalaikio praleidimo būdai. Gerai, kad skyrelis „seksas“ yra tik sutartinis agentūros ir modelio reikalas… 🙂

Modelių agentūros kas metai atranda po keletą talentingų merginų, kurios garsina Lietuvos vardą visame pasaulyje ne ką mažiau nei sportininkai. Mados industrija – itin galinga ir įtakinga, dėl to išvystyta rinka Lietuvoje reiškia ne vien tik pritraukiamus milijonus, bet ir galimybes merginoms dirbti prestižiškiausiuose renginiuose ir atsirasti ant didžiausius tiražus turinčių žurnalų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: