Nauja GoCrazy.lt affiliate sistema

Naujos lietuviškos affiliate marketingos sitemos yra reti paukščiai Lietuvos interneto padangėje, todėl visuomet jie pastebimi. Ypač siukiojasi aplink Uzdarbis.lt bendruomenę 😉 Šį kartą į mažytę lietuviškų partnerystės programų rinką žengia originalių renginių suaugusiems ir vaikams organizatoriai GoCrazy.lt su savo kuklia affiliate programa po mistiniu pavadinimu eventreservation.eu.

Ši partnerystės programa yra ypač paprasta ir suprantama. Joje galima tik matyti esminę statistiką ir susigeneruoti HTML ar JAVAscript kodą, kurį bet kuris blogeris ar puslapio administratorius be vargo gali įsikelti į savo svetainę. GIF ir Flash formatų baneriai yra laikomi affiliate programos puslapyje, bet, esant reikalui, galima juos išsisaugoti ir patalpinti pas save.

Affiliate programos „viduriai” atrodo taip:

Kiek pinigų GoCrazy pasiruošę duot už renginius? Gana nemažai, turint omenyje, kad kainos svyruoja nuo 200 iki 600 litų už renginį. Pardavus renginį Lietuvoje mokama 10 procentų nuo jo sumos, taigi, jei per jūsų puslapį kažkas užsisako renginį už 600 litų, gausite 60 Lt už pardavimą. GoCrazy veiklą vykdo ir Anglijoje, tad ten procentas didesnis – 20 % nuo pirkimo. Pinigai sumokami po kliento atsiskaitymo.

Ši programa dar tik pradinėje stadijoje, ateityje ji bus vis tobulinama, nes daugiau orientuojamasi į Jungtinės Karalystės rinką.

Renginiai – labai dėkinga tema bet kuriam blogeriui. Tereikia tik parašyti, kaip šventė draugų bernvakarį ar mergvakarį, ir įdėti sugeneruotą nuorodą kur nors įraše. Šis įrašas bet kada gali uždirbti visiškai atsitiktinai, jei per jį atėję lankytojai sumanys užsisakyti bernvakarių ar mergvakarių paslaugas. Taip pat GoCrazy organizuoja vaikų gimtadienius, tad čia jau namie sėdinčių mamyčių aktyvisčių rojus… 😉

P.S. Aš pats irgi įsidėjau į blogo šoninį stulpelį – ką gali žinoti, kas čia lankosi 🙂

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *