Nemokami darbo skelbimai

Įmonės nuolatos ieško darbuotojų. Jau rašiau, kur bedarbiams reiktų ieškoti sau darbo, tačiau prie šių minėtų resursų reiktų pridėti ir dar keletą kitų alternatyvių darbo skelbimų vietų. Bet grįžkime prie įmonių, kurios turi didelę bėdą – surasti darbuotoją. Specializuoti darbuotojų paieškos puslapiai yra mokami. Jei nėra lėšų pirkti CV.lt ar CVmarket.lt paslaugoms, o darbuotoją surasti kažkaip reikia, belieka vienas būdas – nemokami darbo skelbimai.

Beje, darbo skelbimuose pateikiant kontaktus ir nuorodą į įmonės interneto puslapį dar galima sulaukti nemažai lankytojų. SEO terminais kalbant, tos nuorodos mažai vertos, nes dažniausiai skelbimų portalai deda „nofollow” tagą, be to skelbimo galiojimo laikui pasibaigus jis ištrinamas. Vargu ar tai labai padeda išorinių nuorodų kaupimui (linkbuilding’ui). Bet ne toks darbo skelbimų tikslas…

Lietuvos darbo rinka labai rimtai serga. Labai daug žmonių užuot ieškoję darbo, sėdi rankas sudėję ir laukia krizės pabaigos. Krizė baigsis tada, kai visi bedarbiai pradės naudotis visomis įmanomomis priemonės naujam darbui ieškoti. Jei internetu besinaudojantys žmonės ir užsuka į tris keturis CV skelbimų portalus ir viskas, šansų, kad jie artimiausiu metu gaus gerai pamokamą darbą, yra nedaug. Reiktų paieškoti darbo skelbimų kitur, kur įmonės be vargo gali paskelbti apie ieškomus darbuotojus.

Įmonės, taupydamos kaštus, vis dažniau renkasi nemokamus produktus ir bando naudotis socialiniais tinklais ieškodami darbuotojų. LinkedIn, Twitter ir Facebook – pagrindiniai šaltiniai, nes lietuviški socialiniai tinklai nelabai pritaikyti darbotojų paieškoms. Jei įmonėje dirba daug darbuotojų, kurie Facebooke yra aktyvūs, naujus darbuotojus gali būti lengva rasti, tik kur patalpinti darbo skelbimą? Darbo paieškos portalai mokami, įmonės svetainės – mažai lankomos, todėl belieka tik skelbimų puslapiai ir skelbimo reklamavimas socialiniuose tinkluose. Pabandysiu išvardinti tik keletą skelbimų puslapių, kuriuose galima įdėti darbo skelbimus.

Nemokamiskelbimai.lt

Alio.lt – vienas didžiausių skelbimų portalų Lietuvoje

Jau.ltpaprasčiausias ir nelabai populiarus skelbimų portalas

Skelbimai.lt – galima prisijungti su Klase.lt prisijungimu. Darbo skelbimai surūšiuoti pagal specialybes. Tiems patiems priklauso ir Skelbikas.lt

Skelbimai.draugas.lt – populiariausio pažinčių portalo ir vieno iš lankomiausių lietuviškų puslapių Draugas.lt skyrius skirtas skelbimams.

Skelbiu.lt – didžiausias Lietuvoje skelbimų puslapis. Jei registruojate naują vartotoją, gali tekti nusiųsti SMS už registraciją. Skelbimai suskirstyti pagal specialybes.

Skelbiu.info – tvarkingai suskirstytas skelbimų portalas.

DSP.lt – įdomus projektas, kurį galima būtų vadinti ne tik skelbimų portalu, bet ir paieška tarp skelbimų, mat įvedus paieškos žodį pateikiami rezultatai surinkti iš jau minėtų skelbimų svetainių.

Lenta.lt – turima omenyje Lietuvos skelbimų lenta 🙂 Su rusišku naujienų portalu nieko bendra neturi.

Skelbiu24.lt

Infotopas.lt

Jei domina darbuotojas ne pilną darbo dieną, arba tik tam tikram projektui ar laikotarpui, galima pasiieškoti per specializuotą papildomo darbo pasiūlymų portalą Papildomasdarbas.lt. Taip pat galite išbandyti ir DarbuBankas.lt paslaugas (norint paskelbti skelbimą nereikia net registruotis).

Išvardinau tik kelis nemokamų skelbimų portalus, kuriuose galima patalpinti savo darbo skelbimą. Jų yra per pusę daugiau, tačiau labai svarbu atkreipti dėmesį į skelbimų kiekius. Jei jų mažai – gali būti, kad skelbimų portalas mažai lankomas ir jūsų skelbimo niekas nepamatys. Laiko sugaišite tik pora valandų kol paskelbsite 10-tyje skelbimo portalų, tad tikrai nebus brangiau nei 1 savaitės darbo paieškos portalo mokestis už 1 skelbimą (apie 200 lt), nors ir ten ir ten CV gausite el. paštu, o jų dauguma bus „bet kokio darbo” desperatiškai ieškančių žmonių…

Related Posts

13 thoughts on “Nemokami darbo skelbimai

 1. Geras, daugumos iš tavo išvardintų puslapių nebuvau girdėjęs. Įdomu kiek tie išvardinti puslapiai yra lankomi ir kiek juose skelbimų

 2. Straipsnis geras, tik ne visi išvardinti skelbimų puslapiai tikrai duoda naudos, realiai iš visų man asmeniškai duoda daugiausiai naudos tik skelbiu.lt (lyginu pagal atėjimus, duomenų šaltinis GoogleAnalytics).
  Kita man atrodo labai svarbi priežastis, tai labai blogos kokybės CV kurių ir pats asmeniškai gaunu tikrai nemažai. Viename puslapyje radau gan įdomią darbdavių apklausą http://www.cvpagalba.eu/naujienos/51-idomi-apklausa, paskaitykite 😉

 3. na taip, darbo skelbimų puslapių yra daug, bet dauguma jų abejotinos kokybės, per visus kartojasi tie patys skelbimai. Dabar tikrai Facebooke’e daugiau šansų rasti darbdavį

 4. Idomus straipsnis, paciai labai net parupo ar tikrai nera svetainiu, kuriuose darbdaviai gali skelbti darbo pasiulymus nemokamai?… Jei taip, tai butu geras ir idomus projektas, kazin kodel jauni zmones tuo nesidomi ir nesiima veiklos… Juk si nisa vadinasi dar neuzpildyta ir galima puikiai isitvirtinti.
  Beje, pagooglinau, ir radau keleta svetainiu, kuriose galima deti darbdaviams nemokamai skelbimu: http://www.dirbkit.lt, http://www.darbaslietuvoje.lt, http://www.dirba.lt.
  Tik vat, kitas klausimas, ar patys lietuviai pasitiki kuom nors? Juk jei pamato ta pati skelbima penkiose svetainese, tai jau abejoja jo kokybe. Juk darbdavys ieskantis darbuotojo neapsiriboja tik vienu skelbimo publikavimu. Uzsienio svetainese yra visai normalu atrasti ta pati skelbima, kad ir nors dvidesimt skirtingose vietose.
  O jei asmenys tingi tinkamai uzpildyti savo cv, tai parodotik tai, kad labai mazai turi noro ir interesu susirasti darba… Bent as jau taip manau

 5. Labai geri portalai ieskant pastovaus darbo. Taciau atsiduriau aklavieteje, kai norejau susirasti laikina darba, tik papildomai uzsidirbti. Tada begooglindamas radau papildamu darbu portala – http://www.kastuvas.lt. Man patiko, kad cia nustatyti uz koki atlygi noriu dirbti :)))

 6. Keistas straipsnis. Iš paminėtų tinklapių rasti darbuotoją įmanoma ko gero tik skelbiu.lt, nors ten ir taip automatiškai talpinami skelbimai iš cv banko. Su kitais neverta gaišti laiko. O apmokestinti tinklapiai tikrai neima 200lt, nebent norima skelbimą iškelt į pirmą puslapį. Geriausia skelbimus dėti į juos arba tiesiog mokamai reklamuotis Facebook’e. Nors dar būna neblogų nemokamų nišinių darbo skelbimų tinklapių, pvz IT srityje būtų http://it-darbas.lt/ į kurį taip pat verta įsidėt skelbimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *