Originalios dovanos internetu

219
0
Share:

Stebiu, kad vis daugiau ir daugiau žmonių dovanas perka internetu. Tai yra ne vien dėl to, kad nėra laiko vaikštinėti po parduotuves ir ieškoti kokio nors juokingo ar originalaus mažmožio. Dovanos internetu perkamos ir dėl didesnės pasiūlos, nei esančiose suvenyrų parduotuvėse.

Pats perku dovanas internetu, todėl tikrai galiu kalbėti už save, kaip vidutiniškas pirkėjas internetu. 

Perkant internetu dovanas labai svarbu pasižiūrėti per kiek laiko užsakyta dovana bus pristatyta norimu adresu. Teko matyti, kaip kai kurie žmonės laukia ir po mėnesį, kol dovana atkeliauja tiesiai iš Kinijos. Ne paslaptis, kad visos dovanėlės ten pagamintos, nesvarbu, kad atkeliauja iš Vakarų Europos. Jei yra laiko, galima tų dovanėlių palaukti, nes kainos tikrai mažesnės, tačiau neramu tai, kad siunčiama tiesiogiai galutiniam gavėjui ir pačios Kinijos. Lietuvos muitinė gali dovanos gavėjo paprašyti susimokėti mokesčius, jei bus perkamos kelios dovanos iš karto, taigi kažin ar tiek ilgai laukti apsimoka.

Lietuvoje yra keletas dovanų el. parduotuvių, todėl nesunkiai galima palyginti kainas. Viena jų – SmagiosDovanos.lt – turi 2 savo parduotuves, tad užsukus į Vilniaus VCUP parduotuvę ar Kauno Akropolį galima visus niekučius apžiūrėti gyvai, jei kartais aprašymų ir paveikslėlių internete nepakanka. Yra parduotuvių ir daugiau, tačiau jos paprastai būna platesnio profilio, todėl ten galima įsigyti įvairesnių dovanų, nebūtinai ekstravagantiškų ir šokiruojančių. 

Linksmos dovanos internetu perkamos įvairiausioms progoms, bet dažniausiai gimtadieniams, Valentino dienos proga. Originalios dovanos perkamos draugams, antroms pusėms, tėvams ar net vaikams. Praktiškai visiems artimiesiems galima pritaikyti dovanėles. Aišku, persistengti nereikėtų dovanojant kokį kamasutros niekutį močiutei 70-jo gimtadienio proga, nors kažkas turi ir tokių močiučių, kurios humorą puikiai supranta ir tokią dovaną iš anūkėlio su mielu noru priimtų…

Willy

Iš savo patirties galiu pasakyti, kad linksmos dovanos paieškos internete irgi yra neblogas užsiėmimas, nes pamatai keletą daikčiukų, kokių gyvenime vargu ar pamatytum paprastose parduotuvėse. Dovanos išrinkimas duoda ne tik stresą, bet ir geras emocijas. Bent jau man tikrai davė ne kartą 🙂

 

 

 

Leave a reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: