Visažistė tualete – naujas lietuviškas grožio industrijos startuolis

Nuolatos dirbu HUB Vilnius – vietoje, kurioje gimsta startupai. Stebiu viską – kaip žmonės pradeda, vysto, dalyvauja įvairiuose renginiuose ir investicijų paieškoje, laimi… Noriu pasidalinti savo pastebėjimais su visais. 

Tai, kad HUB Vilnius prieglobstį rado ne vien tik programuotojai ir interneto puslapių kūrėjai žino toli gražu ne visi. Čia darbo vieta naudojasi ir naudingus kontaktus bei pažintis mezga pačių įvairiausių profesijų atstovai. Visai neseniai ŠMTP HUBo vaikinų dėmesį patraukė ilgaplaukė blondinė Indrė Eskytė. Nors HUBe ji retas svečias, tačiau jos projektas – tikrai įdomus startupas, nesusijęs su interneto verslu, internetiniais įrankiais ar socialiniais tinklais. Tai mobili grožio paslauga moterims, teikiama naktiniuose klubuose.  

Kaip viskas prasidėjo? Indrė sukūrė savo įmonę po 6 mėnesių apmąstymų ir laukimo, kada „nukris” iš dangaus geniali idėja. Idėja „atskrido” tiesiog būnant ir linksminantis naktiniame klube. Pasižiūrėjusi į kai kurių merginų makiažą, ir kamuojama prieštaringų minčių Indrė suprato, kad klubams reikalingas savas visažistas. Taip atsirado MakeUp2Go – profesionalios visažistės, dirbančios Vilniaus naktiniame klube prie moterų tualeto su nešiojamuoju krepšiu, kuriame laikomos profesionalios priemonės. Būtent profesionali kosmetika ir profesionali visažsitė gali moteris padaryti nepakartojamas bet kokioje aplinkoje. Paslauga teikiama visais savaitgaliais, ne tik per teminius persirengėlių vakarėlius, kai reikalingas specialus makiažas ir piešiniai ant veido. 

Darbas kiek keistas – stovi mergina moterų tualete su didžiuliu lagaminu, pilnų lūpdažių, pudrų, blizgiklių, tušo ir kitų tik profesionalėms žinomų priemonių ir pudruoja merginoms nosytes. Kol kas dirbama su vienu Vilniaus klubu, tačiau planai yra ir keltis į kitus miestus, o vasarą – į pajūrį. Visažistės atrenkamos tik profesionalės, turinčios ne mažesnį nei 2 metų stažą. Po kiekvienos klientės visi teptukai dezinfekuojami, tad viskas čia labai higieniška, kaip ir patys moteriški tualetai 🙂 

Be galo įdomi verslo idėja, kuri, atrodo, gali pasiteisinti, nes klubinė kultūra didžiuosiuose miestuose yra gana gausiai propaguojama.

Indre neturi nieko bendro su IT, dėl to jos pradedantysis verslas yra įdomus įvairiais požiūriais. Startupai dažnai susiejami su internetiniu verslu, nors tai, iš tikrųjų, gali būti bet koks pradedantysis verslas, turintis potencialo tapti tarptautiniu. Indrė jau masto, kaip patekti į JK rinką, kuri ši paslauga jau kuris laikas yra teikiama.   

Bet kuriuo atveju, grožio industrijos atstovų HUBe mažai. HUB Vilnius yra atviras įvairių profesijų laisvadarbiams ir įmonėms, kurioms nuolatinė darbo vieta gali būti tik stalas ir kėdė su interneto ryšiu. Mobilių profesijų atstovai jau atrado HUBą (fotografai, tekstų rašytojai ir vertėjai, knygų leidėjai) ir čia įsikūrė ilgam laikui.  

 

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *