Didžiausias forumas Lietuvoje BitePlius.lt turi naujus šeimininkus

Prieš 12 metų 2000-jų rudenį pasaulį išvydo vienas Bitės projektėlis, pavadintas Banga.lt. Kiek vėliau, Banga nusipirko populiarųjį Girls.lt, pasikvietė pas save autobanginių bendruomenę. 2001 metais tai buvo vienas iš didžiausių forumų Lietuvoje, o 2003 metais – pats didžiausias, per dieną sulaukiantis 100 000 lankytojų. Tais laikais skaičiai buvo iš tiesų įspūdingi, nes internetu naudojosi 400 000 gyventojų. Vėliau Banga.lt buvo pervadintas į Biteplius.lt siekiant visą internautų masę pajungti prekės ženklo reklamai. Po kelių metų kažkas nutiko ir forumo dalyviai pradėjo iš jo bėgti į naujai atsiradusius socialinius tinklus – One.lt, Klase.lt, Ieskok.lt ir kitus. Vėliau atsirado Facebook, tad riesta pasidarė visiems.

Pastaruoju metu forumo technologinė bazė nebuvo iš esmės atnaujinama.

Šiuo metu BitePlius išlieka vienu didžiausių forumų Lietuvoje. Šiandien (rugpjūčio 30 d.) jis pranešė, kad parduodamas ne kam kitam, o tam pačiam nukraujavusiam One.lt. Numatoma, kad dar šių metų pabaigoje forumo pavadinimas vėl bus Banga.lt.

El. paštu taip pat vartotojai gavo informaciją:

Sveiki,

Norime Jus informuoti, kad nuo šių metų rugsėjo mėnesio socialinį tinklą „Bitėplius“ perleidžiame bendrovei„Tipro Group“, žinomų portalų „One.lt“, „Demotyvacija.lt“, „Lol.lt“ savininkei. Pasikeitus svetainės savininkams Jums įprastos „Bitėplius“ diskusijos ar jų struktūra nesikeis, o Jūsų asmeniniai ir prisijungimo duomenys lieka saugūs ir prieinami tik Jums.

Jei dėl šių pasikeitimų, visgi norėtumėte pasitraukti iš socialinio tinklo, Jūs galite išsiregistruoti per artimiausią savaitę, iki rugsėjo 7 dienos.

Smagaus bendravimo,
BITĖ

Kaip ilgametis šio forumo narys dabar čia lankysiuosi dažniau ir stebėsiu pasikeitimus, nes labai įdomu, kaip viskas bus vystoma toliau. Naujoji One.lt valdžia ir pastebimi pokyčiai suteikia vilties, kad forumas nebus visiškai numarintas. Priešingai, pranešime spaudai jie pasižada atgaivinti forumą ir jį tobulinti.

Šis forumas One.lt gali padėti sugrįžti į lankomiausių interneto projektų penketuką.

Related Posts

2 thoughts on “Didžiausias forumas Lietuvoje BitePlius.lt turi naujus šeimininkus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *