Lietuviška e-knyga apie affiliate marketingą ir…

Noriu visiems pasigirti – parašiau savo pirmąją e-knygą apie affiliate marketingą ir būdus uždirbti iš interneto puslapių. Knyga vadinasi „Kaip susikurti SAVO verslą per 30 dienų„. Knygą užsakė GoCrazy.lt renginių agentūra, kuri turi savo affiliate programą. Dėl to mano pavardės ten neišvysite (ghost writer).

Vadovelis-susikurti-versla-30-dienu

Knyga buvo parašyta per keletą dienų vakarais po darbo. Nesileidau į labai smulkius technologinius dalykus, taip pat ir labai plačiai neaiškinau paties affiliate (partnerystės) programos principo, nes pradedantiesiems technologiniai aspektai dažnai nebūna svarbūs – WordPress blogus jie kuriasi patys nemokamose blogofermose arba paprašo išmanančių draugų padėti su technine dalimi. Galima parašyti visą knygą „WordPress žaliems” stiliumi, bet tai tikrai nebūtų ta mintis, kurią norėjome išvystyti. Taip pat galima parašyti knygą apie Affiliate marketingą, kuris iliustruotų tik užsienietišką patirtį. Beje, apie Affiliate marketingą jau vieną „talmudą” esu parašęs ansčiau straipsnyje „Affiliate marketingas – kas tai?„.

Lietuva – nedidelė rinka, partnerystės programos čia vos kelios, tad tiems, kurie dabar pradeda kurti savo puslapius ir bando iš jų užsidirbti, yra bronzos amžius (sidabro amžius bus tada, kai partnerystės programų bus 10 kartų daugiau, o aukso amžius – kai bent pusė puslapių savininkų supras, kad labai daug pastangų nereikia, siekiant kažką uždirbti iš affiliate programų Lietuvoje). Ši knyga turėtų suteikti jauniesiems kūrėjams, svajojantiems apie savo verslą, šiek tiek vilčių, kad viską galima pasiekti vos per 30 dienų darbo kas dieną dirbant ne daugiau nei 3 valandas. Į tas tris valandas įskaičiuotas ir laikas, sugaištamas „pasigooglinimui” ir informacijos apie uždarbio būdus skaitymui, diskusijoms laisvadarbių forume Uzdarbis.lt ir, žinoma, tam tikriems veiksmams.

Knyga „Kaip sukurti SAVO verslą per 30 dienų” parašyta gana konkrečiu stiliumi, todėl ją geriau būtų vadinti e-vadovėliu. Knygos gale yra pateikti 3 puslapiai su lentele, kurią reikia atsispausdinti ir, pasikabinus ant sienos savo darbo vietoje, kas dieną pasižymėti, ar dienos darbai nuveikti. 

Knygą galite parsisiųsti čia.

Norėčiau išgirsti konstruktyvios kritikos. Jei rasite klaidų, parašykite taip pat (vos pataisęs, komentarą ištrinsiu) – knyga parašyta gana skubant, tai galėjo tos 8 akys ir pražiūrėti kokią klaidelę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: