NoriuNoriuNoriu.lt partnerystės (affiliate) programa

Affiliate (partnerystės) programa Lietuvoje yra vis dar mistika. Verslas nelabai domisi ilgalaikio uždarbio galimybėmis, nes banerinė reklama yra laikoma efektyviausia. Deja, pasaulio interneto verslas jau seniai yra supratęs, kad reikia dalintis savo pelnu su žmonėmis, kurie tavo produktą ar paslaugą reklamuoja. Dalinimasis pelnu – komisinis mokesti už atvestą realų ir mokų klientą, kuris kažką nuperka ir sumoka pinigus. Šiuo reklamos būdu naudojasi įvairiausios rinkos – hostingas, vaikų gimtadienių organizatoriai, juvelyrai, internetiniai lošimai ir net grupinių nuolaidų portalai. Štai Lietuvoje šis verslas pamažu prasideda. Neseniai rašiau apie GoCrazy.lt affiliate programą EventReservation.eu, tad šiandien noriu pristatyti dar vieną partnerystės programą – NoriuNoriuNoriu.lt. Prie jos nagus prikišo ir mano geras pažįstamas, partizaninio marketingo Lietuvoje guru Žydrūnas Sadauskas. Uždaviau keltą klausimų apie NoriuNoriuNoriu.lt affiliate programą.

Www

Klausimas: Kodėl grupinių nuolaidų pasiūlymų reklamavimui pasirinktas affiliate marketingo būdas?

Atsakymas: Kai svarstėme reklamos kanalus Affiliate programa pasirodė vienas iš pigiausių ir objektyviausių reklamos būdų. Čia manau, kad turėtų būti kiekvieno projekto siekiamybė – kai moki už realiai atvestus klientus, o ne už orinius parodymus. Tada galima ir mokėti brangiau nes pinigai kaip ir uždirbti. 

K: Koks jūsų uždarbio būdas, kad galite net 5 procentus skirti partneriui, atvedusiam realų klientą?

A: Dirbame su partneriais komisinių pagrindu (kiekvienu atveju skirtingas susitarimas), bet skiriama partneriui suma labai retai sudaro penkiasdešimt procentų mūsų pajamų.  

K: Kaip vykdote partnerių atranką? Kol kas automatiškai registruotis negalima, tik el. paštu, tad ar yra taikomi kokie specialūs kriterijai?

A: Partneriai renkami tik asmeninių pažinčių dėka. Visi projekto dalyviai vienaip ar kitaip susiję su internetu ir turi pakankamai pažįstamų, kurie valdo arba prižiūri stambius tinklapius. Plius mūsų pagrindinė auditorija yra moterys. Taigi mums netinka bet kurie tinklapiai. Antras dalykas – kad apsimokėtų dalyvauti partnerystės programoje, reikalingi dideli srautai. Mažiems tinklapiams, o ypatingai blogeriams tikriausiai neapsimokėtų dėl mažų srautų. 

K: Kaip partneriai gali sekti savo reklamos statistiką?

A: Kiekvienas partneris turi savo prisijungimo panelę – kurioje mato visą statistiką, pirkimus ir sukauptas sumas.  

K; Kaip kilo idėja NoriuNoriuNoriu.lt reklamuoti per partnerystės programą?

A: Kaip jau ir minėjau mūsų nuomone tai yra objektyviausias reklamos kanalas Lietuvoje. Bet pagrindinės problemos yra tinklapių lankomumas ir mokesčių sistema – kuri apsunkina apmokėjimą fiziniams asmenims dalyvauti affiliate programose. Užbėgdamas už akių pasakysiu, kad šiuo metu ruošiame partnerystės programą, kurioje galės dalyvauti visi pageidaujantys – net ir fiziniai asmenys. Kol kas negaliu atskleisti visų detalių. 

Ačiū už atsakymus.

Jei kas nežino, kas yra NoriuNoriuNoriu.lt, pasakysiu tik tiek, kad tai yra kelionių, viešbučių ir kitų laisvalaikio pramogų išparduotuvė, veikianti grupinių nuolaidų portalų principu – parduodami pasiūlymai lyg kuponai per tam tikrą laiką ribotas kiekis pasiūlymų. Žydrūnas Sadauskas yra šios įmonės direktorius. Jei turite verslą internete ir esate pažįstami su Žydrūnu, kreipkitės dėl partnerystės programos nedelsiant, na o aš, kaip pavienis tinklaraštininkas, palauksiu, kol bus paleista partnerystės programa privatiems asmenims.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: