Naujas projektas – el. parduotuvių įvertinimai eVertink.lt

Lietuviška el. komercija vėl juda į priekį su skaidrumu ir bandymu atsiriboti nuo sukčių, išviliojančių iš žmonių pinigus. Kažkas sukūrė labai įdomų projektėlį pavadintą gana keistai – eVertink.lt.

Šis projektas, siekia surinkti kuo daugiau eilinių vartotojų parašytų įvertinimų. Taigi kiekviena Lietuviška el. parduotuvė gali būti supeikta arba išgirta, jei viskas gerai. Iš tiesų, toks projektas buvo seniai reikalingas, nes eShops.lt katalogas dirba daugiau dėl pelno, nei dėl naudos (norintys ten reklamuotis susimoka kelis šimtus litų už narystę). Kol kas jame nėra jokių reklamų, o parduotuves siūlo patys žmonės, o ne jų vadybininkai. Aišku, visi vadybininkai irgi galės pasireikšti rašydami teigiamus įvertinimus, bet visoms el. parduotuvėms pasitaiko ir nesklandumų, tad bus ir neigiamų įvertinimų.

eVertink.lt projekte žmonės taip pat gali ir “užprašyti” įvertinimo prieš pirkdami, jei labai nepasitiki ir bijo. Aišku, galima sugaišti kelias valandas braidant po lietuviškus forumus ir ieškant atsiliepimų, bet čia viskas daug paprasčiau ir lengviau.

Ši iniciatyva yra labai sveikintina dar ir dėl to, kad bus atskleista, kurios el. parduotuvės yra populiariausios ir mėgstamiausios. Iki šiol jokių žinių apie el. parduotuvių mėgstamumą nebuvo, tik retkarčiais pasirodantys pranešimai spaudai apie milijoninius pelnus ar nuostolius.

Pats parašiau ten ne vieną komentarą, tad norėčiau paskatinti ir kitus sąmoningus pirkėjus – parašykite atsiliepime taip, kaip iš tikrųjų buvo jums perkant vienoje ar kitoje el. parduotuvėje. Gal jūsų patirtis padės pirkėjui apsispręsti, kur pirkti. eVertink.lt daugiau padeda paprastiems pirkėjams, o ne el. parduotuvėms, kurių Lietuvoje privisę jau keli šimtai.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *