Naujas tinklaraščių agregatorius – poko.lt

Netyčia užkliuvo akis už gan naujo antros kartos žiniatinklio produkto Poko.lt. Tai dar vienas lietuviškų tinklaraščių agregatorius.

poko

Veikimo principas labai paprastas – pasiūlote savo tinklaraščio adresą, Poko administratorius peržiūri, rankiniu būdu nukopijuoja RSS srauto adresą ir patvirtina (arba ne). Naujausių įrašų RSS keliauja į Poko.lt, kuriame kaupiama tam tikra statistika apie įrašus. Nelabai aišku, kaip skaičiuojamas populiarumas, nes tradicinio balsavimo metodas čia neveikia. Šalia įrašo statistinės informacijos pateikiama ir viso blogo statistika bei įrašų sąrašas.

Pats blogo aprašymas padarytas Twitter stiliumi – paspaudus rodyklę, visa informacija rodoma šone. Iš ten jau galima prenumeruoti viso blogo RSS ar nueiti tiesiai į jį. Viską ir visur galima dalintis Facebooke ir Twitteryje. Poko.lt sukurtas naudojantis WordPress turinio valdymo sistema.

Projektas šiuo metu vystomas, todėl atskleidžiamos ne visos funkcijos.

Sveikiname dar vieną tinklaraščių agregatorių ir linkime vystytis ir tobulėti bei sėkmingai konkuruoti su blogeriai.net

2 komentarai apie “Naujas tinklaraščių agregatorius – poko.lt”

  1. Dėkui už linkėjimus – stengiamės ir po launch judėti toliau, kurti naujas funkcijas ir neužsilenkti po mėnesio 🙂

    Norėjau tik pridėti pastebėjimą apie populiarumo skaičiavimą. Mes naudojame Twitter, Facebook ir Buzz duomenis (t.y. likes / tweets / buzzes skaičius) nustatydami blogo populiarumą. Taip mums nereikia stengtis stumti dar vieną savo balsavimo sistemą – naudojamės tomis, kurios ir taip populiarios. Tad norint balsuoti Poko tereikia spustelti ant Facebook / Twitter / Buzz mygtukų. Ateityje galbūt bandysime rinkti populiarumo informaciją ir iš kitų šaltinių.

  2. Atgalinis pranešimas: Tweets that mention Naujas tinklaraščių agregatorius – poko.lt -- Topsy.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: