One.lt turi naują savininką

375
4
Share:

one_logoDidžiausias lietuviškas socialinis tinklas One.lt jau turi naują savininką. Visų sandorio detalių neperrašinėsime, jas galima pasiskaityti spaudoje.

Esmė ta, kad per pastarajį pusmetį One.lt kamavo problemos – “pabėgo” nemaža dalis lankytojų. Tai atsitiko dėl šio socialinio tinklo stagnacijos, kai jau kuris laikas technologinių pakeitimų nebuvo pastebima labai daug. Tuo tarpu lietuvaičiai aktyviai bėgo į Facebook ir per tą pusmetį patyrė nemažai pasikeitimų.

Šiuo metu aišku, kad bendrovės savininkai (arba bent jau vienas iš jų – Aldas Kirvaitis) yra lietuviai. Bendrovė dirbs su lietuviškais resursais, o tai jau yra labai sveikintinas dalykas, nes 0,x procento pelno nešanti bendrovė tokiems Rusijos gigantams kaip mail.ru, turintiems net Facebooko akcijų, pagal prioritetus buvo 115 vietoje o gal ir dar žemiau. Tai ir galėjo trukdyti tolimesnei One.lt plėtrai, nes bet kokioms papildomoms investicijoms reikėjo praeiti kryžiaus kelius.

Situacija dabar nėra tragiška, nes žmonės iš One.lt bėgdavo ir seniau. Jei lietuviška vadovybė sugebės operatyviai pasiūlyti tam tikrų naujoviškų techninių sprendimų ir novatoriškų marketinginių akcijų, kai kurie žmonės tikrai grįš.

Tikimės tik gero ir linkime One.lt “pasveikti”. 🙂

4 comments

Leave a reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: