Startupas – Anti-kavinė (Anti-cafe)

Kažkaip čia pristatau tik technologinius startupus, bet jų būna ir kitokių. Taip, kažkas daro verslą ne iš interneto puslapių, o iš paprastų ir reikalingų paslaugų tam tikriems žmonėms.

Naujas startupas Vilniuje – Anti-cafe, įsikūrusi Gedimino pr. 46.

anti-kavinė anti-cafe

Pagalvosite, kad tai kavinė su skambiu pavadinimu. Šiaip Anti senovės graikų kalba reiškia Prieš. Su šiuo priešdėliu sudarinėjami tam tikri terminai reiškia „prieš kažką“, pavyzdžiui antialergenas, antiterorizmo būrys, anticiklonas ir t.t. Anti-cafe yra prieš kavines. Šiai įstaigai yra iš esmės nepriimtina kavinės koncepcija – lankytojai ateina, užsisako maisto ir gėrimų, pavalgo, tyliai ramiai pabendrauja ir išeina. Anti-kavinėje viskas kiek kitaip. Lankytojas ateina, vaišinasi nemokama kava ir arbata, su draugais sėdi kiek tik nori, bendrauja, žaidžia, gali įtraukti ir kitus lankytojus. Valgo tik atsineštą maistą, nes Anti-cafe maitinimo paslaugų neteikia, nors profesionalią virtuvę ir turi. Lankytojai atsineša savo gėrimus, tačiau negalima vartoti alkoholinių gėrimų ir kelti sąmyšio. Greičiausiai ši vieta nėra labai tinkama krepšinio varžyboms žiūrėti, nes be alaus lietuviai to daryti paprasčiausiai nemoka…

Anti-kavinė yra vieta ne pavalgyti, o pabendrauti ir praleisti laisvalaikį su draugais, padirbėti, pristatyti savo idėjas ir veiklą. Galima nesunkiai pasikviesti 5 draugus ir jiems padaryti nedidelę prezentaciją, padiskutuoti, pristatyti savo verslo idėjas. Taip pat galima tiesiog pažaisti stalo žaidimus – Alias, Monopolį, Mafiją, kortų  (pokerio iš pinigų žaisti negalima dėl azartinių lošimų apribojimų) žaidimus ir t.t.

Anti-kavinės idėja atėjo iš Sankt Peterburgo Rusijoje, kur atidaryta keletas tokių įstaigų. Labai tikėtina, kad tokia idėja prigis ir Lietuvoje, nes jau yra pavyzdžių, kai po vienu stogu sutelpa laisvai samdomi darbuotojai. HUB Vilnius nėra Anti-cafe konkurentas, nes jų paskirtis kita. HUBe renkasi daugiau darbo ir verslo kontaktų ištroškę žmonės, o Anti-cafe laukiami pramogauti ir bendrauti norintys lankytojai.

Iš karto paklausite, iš kur bus uždirbami pinigai, jei kava, arbata ir Wi-Fi internetas – nemokami? Pinigai yra už buvimą Anti-kavinėje. Imamas pirmos valandos fiksuotas mokestis, o toliau po 10 centų už minutę. Čia kaip interneto kavinėje – valanda – 6 litai 😉 Tik kava ir arbata dar įskaičiuota (neriboti kiekiai).

Anti-cafe durys atviros nuo 11 ryto iki 11 vakaro be išeiginių. Užsukite, kai eisite pro šalį ir pakabinkite ten savo asmeninį skelbimą, ant didžiulės skelbimų lentos. Asmeninio skelbimo turinys gali būti net ir intymus… 😉 Intymumas juk irgi savotiškas laisvalaikis! 🙂

Related Posts

4 thoughts on “Startupas – Anti-kavinė (Anti-cafe)

  1. Gerai ,kaip yra įvairovė. SVEIKINU ATSIDARIUS. Manau ,kad neviskas pasakyta apie lankomumą ir vidaus tvarką. Kaip fiksuojamas laikas , jeigu sueinam nevisi kartu, o per valandą galima išgerti ir nevieną puodelį kavos ar arbatos? Tai greitai pasirodys ir ” liepto galas”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *